Güncel

Burçlar ve insan doğası

Burçlar ve insan doğası, Burçlara göre kişilik yapıları, Burçların kısa anlamları gibi konularda sizlere yararlı bilgileri vereceğiz. Burç insanın doğası hakkında çok şey ortaya koymaktadır. Ve doğası gereği o aşık olduğunda o ne olacak bağlıdır. Aslanlar Arians derinden, hızla aşık. Zodyak duygularınızı için ne imzalamak nedir?

Koç – yavaş, zor ama derinden

Tipik inatçı Koç, bu işaretin yolu sevgidir de açıktır. Bu onları zor ve yavaş durumda. Tutkulu natures rağmen, samimiyet yakın dostluk ve yakınlık geçmek için daha fazla zamana ihtiyacım var. Bu durumda kez ancak Koç derin ve güçlü duygular emin olabilirsiniz. Zor bir başlangıç ​​her an ilginç olacak olan çalkantılı, duygusal arkadaşlık ile ödüllendirilir.

Boğa – Eğer kalbini dinle

Aşık Toroslar’ın koşulsuz olduğunu. Bu burcun temsilcileri de dedikleri ve anlayış nasıl kalp arasındaki farkı yapabilir. Ben senin duyguların nesneyi bulmak, onunla olmak akıllıca olup olmadığını sormayın.

Yengeç – iki arka tek ön

Yengeçler gelecekteki ortakları çok önemlidir. Genellikle kendi eleştiri kasıtlı maskeler aşık olma korkusu. Onlar açıkça kendinizi başkalarına ve bu aslında bunun gibi kabul ziyade, bir kişinin çirkin veya göze batan nasıl mırıldanıyorum tercih. Yengeç hassas ilerlemek zorundadır. Eğer açığa Ne zaman duygularını tamamen atfedilmiştir. Bu nedenle, diğer taraftan, aynı gerektirir.

İkizler – engellemeler olmadan

Aşık Zodyak sonbahar çok saf ve masum Dobryatsite. Kalbini aç ve iyi yıkanmış beyaz plaka görev yaptı. İkizler yeni bir arkadaşlık her şeyi vermek ve diğer taraftan aynı bekliyoruz. Ne yazık ki, bu her zaman olmaz. Ve sık sık duygusal zarar edilir. Bu, herhangi bir engellemeler olmadan% 100 atılmak sonraki link engel değildir.

Hızlı ve sık sık – Leo

Bu en aşk göstergelerinden biridir. Genellikle derin ve dolayısıyla kalp sorunları kendilerine yabancı olmayan bir şey ile iyi dostluk karıştırmayın. Genellikle ilk çift aşık kim. Sonra da test etmek ve diğerleri için her türlü çabayı.

Başak – Sonsuza

Başaklar Zodyak duygusal fırtınalar vardır. Onların görünüşteki nezaket sadece kalbinizde gizlemek duyguların zenginliği gizler. Devin kutsal bir eylem olarak aşık olduğunu. Gerçekten değer olduğunu hissettim sadece kişi onun kalbini bağışladı. Tam yargı aşk hayal kırıklıkları engeller.

Terazi – birincil veya dikkatli

Ölçekler birçok ülkeden gelen ilgi ve duyguları konusunda kullanılır. Bu nedenle, herhangi bir arkadaşlıkde duygular koymak için zahmet etmeyin. Aşk ya da naif ve primer veya onların kalbinde sevgi çimlenmeye uzun bir süre gerekir. Normalde – Hala Terazi bulunmaktadır.

Akrep – Tehlikeli

Akrep müdahale ve özel tedavi çok kazanmış olması gerekir. Falls zordur. Genellikle eşiniz ilk arkadaşı bulur ve bu onların gelecekteki samimi arkadaşlıknin gelişmesini engeller. Scorpions ortakları onlarla dikkatli olmak gerekir.Bu burcun temsilcileri olarak kayıtsızca ve güçlü duygularla öldürebilir. Aşk Akrep titiz ve gelenekçiler karşı bahis kim, sevgili için bir şeyler yapabilir.

Yay – Gerçek

Diğerleri kendi kendine düşüyor Shooter seviyor. Yani korumalı ve güvenli hissediyorum. Bu burcun temsilcileri sevgi sihirli yaşamaya kendilerini tutmayın. Eşiniz duygularını göz önüne alındığında, ancak, kaptanları arkadaşlık gibi hissediyorum – şey onların kontrolü altında her zaman vardır. True Love Yay, ancak, hatta tek eşlilik Başak doğru olabilir.

Oğlak – iddialı

Capricorns sürekli zirveleri fethetmek hedefliyoruz. Her ne pahasına olursa bir şampiyonluk peşinde, çok sık görülmeye değer. Eğer aşık, genellikle amaçlanan ortak dışında bir rol oynadığı, bir fantezi dünyasında yaşıyor.Bu nedenle, duygularını sık sık paylaşılmamış bulunmaktadır.

Kova – romantik bir ada

Kovalar aşık için romanlarında olduğu gibi … romantik kelebekler ve olduğunu. Onlar için bu sihirli bir şey ama olamaz ki, leasing olduğunu. Sevgililer Kovalar çırpınan deli ve sürekli eşinizin sürpriz nasıl düşünüyor.Asla sıkıcı. Genellikle eşlerinin yabancılaştırmak olabilir, çok fazla romantizm ile çanak presolyat olur.

Balık –  zor bir şey 

Ve su gibi, aşık olarak, balık kaygan. Çok şüphe kasıtlı ile duyguların nesne yaklaşırken ve tam olarak açıklanmamıştır. Sadece arkadaşlık başlayabilir miyim, ama zamanla daha fazla bir şey içine büyüyebilir. Onlar tanımak ve onların duyguları hakkında konuşmak zor.

Faydalı Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu