Burdur ili çet odaları


Çetleş

Burdurlu Çet, Chat, Sohbet Severler Buraya

cet-chat

Akdeniz bölgesinde yer alan burdurlular, burdurdan veya akdenizden arkadaş arayanlar, burdurlularla sohbet etmek isteyenler Cetles.com sitemize hoş geldiniz. Buraya kadar geldiğinize göre sizle iyi bir arkadaş olacaz demektir. Çet odamıza girmeden önce burası son çıkış 🙂 eğer Çetleşme odamıza girerseniz artık başka yerde çetleşemiyeceksiniz. Çünkü sohbet odamızdaki arkadaşlığa, insanların birbirine olan sevgi ve saygısına güvencimiz sonsuzdur.

“Burdur” ili çet odaları sayfamızda burdur merkez ilinden, ilçe ve beldelerinden kendinize yepyeni arkadaşlıklar, dostluklar ve AŞK’lar edinebilme imkanını siz değerli arkadaşlarımıza sağlamayı hedefliyoruz.

Burdur çetleşme odamızda ÇET yaparken kanal genelindeki insanları rahatsız edici davranışlardan lütfen kaçınalım. Unutmayalımki kızların ve bayan arkadaşların olduğu bir ortamda çetleşeceksiniz küfür ve kaba sözler kesinlikle kanala yazmayalım. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler Burdur Çet odamızdan kesinlikle uzaklaştırılacaktır ve bir daha odamıza giremeyeceklerdir.

Burdur ilimizde yaşayan bay ve bayan arkadaşlara şunu söylemek isterimki sitemizde tamamen aile ortamı hakimdi, seviyeli arkadaşlık hat safadadır. Bu nedenle düzenimizi bozmaya çalışan bayan yada erkek her kim olusa olsun buna izin vermeyiz. Lütfen böyle bir zihniyete sahipseniz bizi boş yere uğraştırmayın, kalpler kırılmasın.

sohbete-baglan

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ