Canlı çetleşme


Çetleş


Canlı çetleşme sitemize hoş geldiniz.

Bu durum aslında internet ile en erken zamanlarda haşır neşir olan insanlar için çok normal bir şey olarak düşünülebilir. Çünkü o zamanlar internet üzerinden yapılacak şeyler çok kısıtlı ve sınırlıydı.

Çünkü elde edilen hızlar çok kısıtlı ve sınırlı düzeydeyken başka türlü bir iletişim kurmak durumu çok zordu. Dolayısıyla insanlar hem gizemli hem de eğlenceli olan bu yolu seçtiler. Ve düşünebiliriz ki o günlerden bu güne kadar internet kullanıcısı olan herkes bu yollardan en az bir kere geçmiştir. Ne demek istiyoruz?

Eğer bu durumda bir internet kullanıcısı iseniz en az bir kere internet üzerinden sohbet kanallarına girip canlı çetleşme konusunda tecrübe sahibi olmuşsunuzdur. Çünkü o dönemlerde gerçekleştirilen en önemli internet hadisesi olarak bu durum karşımıza çıkıyor.

Aslında günümüzde de değişik bir modifiyesinin yaşandığını söylemek yanlış olmaz. Çünkü koşullar değişse de yollar hep aynı kalıyor ve bu yöntemler sadece şekil değiştiriyor. Bu noktada canlı çet adına herkes bir şeylerin peşinde olabilir çünkü bu durum internet çıktığından beri son hızı ile devam ediyor.

Bu noktada insanların buna sahip olması için çok fazla bir şey ortaya koyması gerekmiyor. Çünkü insanlar var olan durumu ortaya koymak noktasında çok başarılıdır. İnsanlar bu konuda hareket ederken onu izleyenler de onun gibi hareket etmek için onlardan örnek alırlar. Aldıkları örnek doğrultusunda da hayatlarına devam ederler.

CANLI CANLI ÇETLEŞMEK İÇİN TIKLAYIN

Yorum göndermek için buraya tıklayın

(NOT:Canlı çetleşme sitemizde sizlerden ricamız bay ve bayan arkadaşlar ile çetleşirken kanal genelinde msn adresi, skype adresi veya telefon numarası vermek yasaktır. Yapılan yorumlardan kişilerin kendileri sorumludur. Sitede yayınlanmaları, onları destekliyoruz anlamına gelmez. Düzeysiz veya konuyla ilgisiz yorumlar’da yayınlanmayabilir.)

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ