Çekici Kadın Olmanın Yolları

Kadın

Çekici Kadın Olmanın Yolları

Biz kadınlar her ortamda güzel ve şık olmak isteriz. Bizi bir gören bir daha dönüp baksın hatta bütün gözler üzerimizde olsun diye bir sürü zahmetli işe kalkışırız. Çekici ve bakımlı olmak bize kendimizi iyi hissettirir. Bir kadının sürekli bakımlı ve güzel olmaya çalışması sadece karşındaki erkeği etkilemek için değildir. Bir kadın eğer bakımına dikkat ediyorsa hemcinsleri içerisinde daha güzel görünmek için hem de kendisine olan saygısını korumak için de bunu yapıyordur. Siz de her ne sebeple olursa olsun girdiğiniz ortamda ışıl ışıl parlamak istiyorsanız “Çekici bir kadın nasıl olunur?” gelin bir kaç tüyo vereyim sizlere.

ÖZGÜVEN ŞART

Özgüvensiz bir kadının çekici olmasına imkan yoktur. Eğer bütün gözleri üzerinize çekmek istiyorsanız attığınız her adımdan emin bir şekilde hareket etmelisiniz. Çevrenizdeki kişilere kim olduğunuzu, neler başardığınızı göstermelisiniz. Özgüveni yerinde bir kadının etkileyemeyeceği insan hemen hemen hiç yoktur. Onun için bu konuya dikkat edin ve sinik olmayın.Girdiğiniz ortamda uygun yerlerde söz alın ve konuşun. Fikirlerinizden ve düşüncelerinizden bahsedin. Böylece girişimciliğinizle göz doldurabilirsiniz.

YAPMACIK OLMAYIN

Birilerini etkilemek adına kendiniz olmaktan vazgeçmeyin. Kendiniz gibi davrandığınız zaman emin olun daha çekici görüneceksiniz. Yapmacıklığa kaçan ses tonu, konuşmalar karşı tarafta olumsuz bir etki yaratacak ve onlara itici gelecektir.

BAKIMINIZI İHMAL ETMEYİN

Çevrenizdeki insanları mıknatıs gibi çekmek istiyorsanız bakımlı olmanız şart bayanlar. Her zaman bakımlı ve şık olun. Kişisel temizliğinize özen gösterin. Özellikle saçlarınıza ve cildinize vereceğiniz önem çok önemlidir. Aşırıya kaçmayan bir makyaj, bakımlı saçlar, temiz tırnaklar ve pürüzsüz bir vücut sizi öne çıkaracaktır. Ayrıca kıyafet konusunda da kendinize has bir tarz yaratmaya çalışın. İnsanlar sizi tarzınızdaki zerafetle hatırlasın. Böylece onlarca inanılmaz bir etki yaratacaksınız.

ZARİF DAVRANIN

Bir kadının çekici olabilmesi için hareket ve davranışlarına dikkat etmesi gerekir. Örneğin insanlarla konuşma şekliniz, olaylara verdiğiniz tepkiler, oturma şekliniz veya yemek yeme şekliniz bile sizin hakkınızda insanlara ipucu verir. İnsanlarla konuşurken nazik olun, alay etmeyin. Tepki verirken aşırılığa kaçmayın. Doğal bir ses tonuyla uygun tepkiler vermeye çalışın. Teşekkür etmesini ve özür dilemesini bilin. Bir ortamda yemek yerken kurallara dikkat edin. Kibar bir şekilde çatal bıçak kullanarak yemeyi tercih edin.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç