Çet

Çetleş


“ÇET” Yaparak Eğlenceli Saatler Geçirin

çet

Cetles.Com  Çet – Çetleşme Sitemize Hoş Geldiniz.

Çet İle Eğlenceli Saatler

Pek çok işimizi internet aracılığı ile yaptığımız bir dönemdeyiz. Hayatımızı bir çok anlamda kolaylaştıran internet, sevdiğimiz insanlarla; arkadaşlarımızla, dostlarımızla, ailemizle, bizden uzakta bulunan yakınlarımızla daha kolay iletişim kurmamızı da sağlamıştır. ”Sohbet” olarak çevirebildiğimiz ”çet” aracılığı ile pek çok kişiye ulaşmamız mümkün hale gelmiştir. Aynı anda internete bağlı olan kişilerle ya da o an bağlı olmasa da internete bağlanabilen, interneti kullanabilen pek çok kişiye ulaşabiliriz.

Tanıdığımız kişilerle iletişim kurmamızı sağladığı gibi yeni insanlarla tanışma imkanı da sunmaktadır. Çet aracılığı ile yeni arkadaşlar, dostlar edinebiliriz. Bazen en yakınındaki insanlarla, dostlarınla, yakınlarınla paylaşamayacağın duygularını, üzüntülerini, heyecanlarını, hayallerini tanımadığın ya da hiç görmediğin ve Çetleşme aracılığıyla tanışmaya başladığın biriyle paylaşmak daha kolay olabilmektedir.

Kendimizi güvende ve daha rahat hissederek paylaşımlarda bulunabiliriz.
Çet bir çok insanı bir araya getirebilmekte, insanları paylaşıma, konuşmaya, arkadaşlık kurmaya teşvik etmektedir. Tanıştığımız insanların bize ne mesafede uzak olduğunun, hangi şehirde ya da ülkede olduğunun çok bir önemi yoktur. Çet sınırları kaldırır ve insanları ortak paydalarda buluşturabilir. Yeni insanlar, yeni kültürler, farklı bakış açıları, yaşam deneyimleri ile tanışmamızı sağlar ve ufkumuzu genişletir; ön yargılarımızı aşmamıza yardımcı olur.

Yeni insanlarla tanışmak, yeni arkadaşlıklar, dostluklar kurmak çevremizi genişletirken, büyütürken bizleri de zenginleştirmekte, bizlere pek çok şey kazandırabilmektedir. Yanı sıra insanların kendilerini yalnız hissettikleri noktada çet, onların yalnızlıklarını giderebildikleri paylaşım alanı olarak da ortaya çıkmaktadır.
Bir çoğumuz çet aracılığıyla hem sevdiğimiz insanlarla; dostlarımızla, arkadaşlarımızla, eşimizle, çocuğumuzla ya da sevgilimizle bağ kurabiliyor, paylaşımda bulunabiliyor hem de yeni arkadaşlıklar, dostluklar kurarak da sosyalleşebiliyoruz.
İnternetin hayatımızda kapladığı büyük alan içerisinde çet de önemli bir paylaşım ağını, kültürünü yaşantımıza yerleştirmiştir.

sohbete-baglan

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ