Çet iller


Çetleş

İller araso çetleşme sitemiz www.Cetles.Com‘a Hoş Geldiniz.

Çet/iller

Günlük hayatımız öylesine hızlı bir şekilde akıyor ki bazen bir kapana kısılmışçasına, monoton bir hayat yaşamaya başlıyoruz. Gündelik yaşamımız bir döngü etrafından şekillenmeye başlıyor. İşten eve, evden işe ve ya okula. Her gün üst üste aynı şeyleri yapıyor, aynı insanlarla görüşmeye devam ediyoruz. Elbette aynın şeyleri yapıyor olmak bir zaman sonra kendimizden, çevremizden, sürekli görüştüğümüz insanlardan da sıkılmamıza neden oluyor.

Bu noktalarda yeni yerlere gitmek, yeni insanlar tanımak belki hayatımızda büyük değişiklikler yapmak istiyoruz ancak bu çok da mümkün olmayabiliyor. Nitekim maddi yaşam koşulları istediğimiz zaman istediğimiz şeyleri yapmamıza olanak sağlayacak kadar kolay değil Dolayısıyla her zaman kafamızın estiği gibi yaşamıyor, çoğunlukla hayatın bize sunduğu çizgilerin üstünden ilerlemeye çalışmak zorunda kalıyoruz.

çetBu durumu son yıllardaki gelişmelerle birlikte bir ölçüde kırabiliyoruz. Bunu da internet yoluyla yapıyoruz. Sosyal medya ve Çet sayfaları da bu anlamda yeni insanlar tanımamızı sağlıyor ve yeni arkadaşlıklar kurabiliyoruz. Bunu ise yaparken sadece bulunduğumuz sınırlara hapsolmak zorunda kalmıyoruz.

Ülkenin bir ucundaki diğer bir kişiyle konuşabiliyoruz. Üstelik bu Çet odalarına da internetten ulaşmanın avantajı olarak her ilden insan girebiliyor. Çetleşme sayfaları Türkiye’nin tüm illerinden ziyaretçi alıyor;

ADANA , ADIYAMAN,AFYONKARAHİSAR, AĞRI, AKSARAY, AMASYA, ANKARA, ANTALYA, ARDAHAN, ARTVİN, AYDIN, BALIKESİR, BARTIN, BATMAN, BAYBURT, BİLECİK, BİNGÖL, BİTLİS, BOLU, BURDUR, BURSA, ÇANAKKALE, ÇANKIRI, ÇORUM, DENİZLİ, DİYARBAKIR, DÜZCE, EDİRNE, ELAZIĞ, ERZİNCAN, ERZURUM, ESKİŞEHİR,GAZİANTEP, GİRESUN, GÜMÜŞHANE, HAKKARİ, HATAY ,IĞDIR, ISPARTA, İSTANBUL, İZMİR, KAHRAMANMARAŞ ,KARABÜK,KARAMAN, KARS, KASTAMONU, KAYSERİ, KIRIKKALE, KIRKLARELİ, KIRŞEHİR, KİLİS, KOCAELİ, KONYA, KÜTAHYA, MALATYA, MANİSA, MARDİN, MERSİN, MUĞLA, MUŞ, NEVŞEHİR, NİĞDE, ORDU, OSMANİYE, RİZE, SAKARYA, SAMSUN, SİİRT, SİNOP, SİVAS, ŞANLIURFA, ŞIRNAK,T EKİRDAĞ, TOKAT,TRABZON, TUNCELİ,UŞAK,VAN,YALOVA, YOZGAT,ZONGULDAK

sohbete-baglan

 

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ