Çet rulet


Çetleş

Çet Rulet

Mobil teknolojiler de eskisi olduğu gibi belli bir evrimden geçiyor. Bu evrimi anlayabilmek için özellikle hayatımızın bir noktasında bu ürünler ile ilgi duyulma süreci yaşanmıştır. Bu evrimin anlaşılabilmesi için çok extrem şeyler denemek gibi sonuçları da beraberinde getirebilir. Çünkü bu tip durumların hiçbir şeyden alakasını anlamak aslında bizlerin doğru uyumasına sebep olacaktır.

Buradan varmaya çalıştığımız nokta bir çağrı cihazına sınırlı karakterlerde çağrı bırakmaktan bu yana mobil teknolojiler daha da gelişim sağlamış durumdayız. Çünkü bu çağrı cihazları cep telefonlarına cep telefonları da insanlar ile aramızda ne kadar kuvvetli bağlar kurulabilir rotaya çıkacak.

Bu noktada internet üzerinden geliştirilen sohbet uygulamalarının en çok sevileni çet rulet hakkında biraz konuşabiliriz. Bu sohbet programı aslında her yerde lazım, ancak bu noktada edinen herkes biraz da sorun yaşıyor.

Çünkü bu web tabanlı iğrenç program sayesinde kime evde kendini gösteriyor. Bu noktada görüntülü çet olarak çet rulet oyununu tercih ederek görüntülü sohbetin aktif olmasını istediniz. Bunu anlayabilmek için bir mobil durumdayken ve internete bağlanamayacak durumda iken yapabilecek bir şey olduğuna inanmıyoruz.

Çünkü bu program araılığı herkesin hayatını kolaylaştırabilecek bir şeyken bir anda özel hayata dönüşüyor. Bu durum da çok riskli bir süreci beraberinde getiriyor. Bu süreçten hata ve yara almadan çıkmak en büyük temennimizdir.

ÇET YAPMAYA BAŞLAMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

 

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ