Çet siteleri


Çetleş

Çet sevenler, Çetleşmek isteyenler Cetles.com’da buluşuyor.

Çet sitemiz www.Cetles.Com‘a Hoş Geldiniz.

Meraklısına En Güzel Çet siteleri

Ekonomik anlamda küreselleşen dünya da tüm toplumsal, kültürel ilişkiler de küreselleşmeye devam ediyor. Alt yapı figürleriyle birlikte, üst yapı figürleri de aynı doğrultuda dönüşüyor ve değişiyorlar. Hızla ilerleyen teknoloji ve bilim de sosyo-kültürel yapının da ekonomik küreselleşeme doğrultusunda hızla dönüşmesini sağladı. İnsanlar aynı anda aynı haberleri okuyabilmeye, aynı şeyleri izleyebilmeye, aynı videoları izleyip, yorumlama şansını elde ettiler.

Uzaklıkların ve saat farklarının bir önemi kalmadı. İnternetin hayatımızın bir parçası olmasıyla birlikte insanlar arasındaki uzaklık azalırken, diğer yandan da insanlar bedensel olarak birbirlerinden uzaklaşmaya başladılar. Evlerinden günlük ihtiyaçlarını, sosyalleşmeyi, eğlenmeyi ve diğer insanlarla iletişim kurmayı beceren insanlar yavaş yavaş evlerine kapanmaya başlayarak birbirlerinden uzaklaşmaya başladılar.

cetlesme-odasiGünlük hayatın hızlanması, hizmet sektörünün büyümesi de tuz biber ekti. İnsanlar işlerinden kalan zamanlarında zamanlarını olabildiğince verimli kullanmak için interneti günlük hayatlarında kopmaz bir parçası haline getirmeye başladılar. Alışveriş, iletişim, haber alma ihtiyaçlarını hatta gündemsel fikirlerini belirtme ihtiyaçlarını da internet aracılığıyla gidermeye başladılar.

Gündelik ihtiyaçların yanında yeni insanlarla tanışma isteği insanları sosyal medya ve çet sitelerine itti. çet sitesine rumuzlar kullanmak yoluyla ve ya kendi isimleri ile giren insanlar, çet sitelerinde insanlarla tanışarak, bu araçlar yardımıyla yeni insanlarla tanışmaya ve arkadaşlık kurmaya başladılar. çet siteleri ilk önce birbirini zaten tanımakta olan insanların kullandıkları bir iletişim kanalı olarak kullanılmaya başlamıştı.

Sosyal medya ile diğer mecralara kayan bu ilişkiler ve iletişim yöntemi yerini, insanların tanımadıkları insanları tanımak ve yeni arkadaşlıklar kurmak için kullandıkları bir yer halini aldı. Çetleşme sitelerinde zaman geçiren insanlardan dinleyebileceğimiz enteresan tanışma ve arkadaşlık hikâyeleri de böylece dolmuş oldu. Siz de yeni insanlarla tanışmak istiyorsanız buyurun çetleşmeye.

sohbete-baglan

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ