Çet sohbet odaları


Çetleş

Bedava çet sohbet odaları

İnternetin ülkemize ilk geldiği günlerden bu yana düzenli olarak internet kullanıcılarının yaptığı bir şey var. Bu aslında çok basit bir şey ve herkesin bildiği bir şey.

Çünkü herkes hayatında bir kere de olsa eğer internet ile bir ilişkisi var ise bu işi yapmıştır. Çünkü internet bir zamanlar ki bu zaman ilk yaygınlaştığı döneme denk gelir bu iş ile eş değer görülüyordu.

İnternete bağlandığında insanlar ilk olarak bu işi yapmak için gerekli her şeyi hazırlıyorlardı. Bu programlar internet üzerinden dağıtılamıyor – çünkü bağlantı hızı çok düşük ve bir program indirmek çok zordu- genellikle program cd’leri ile kullanıcılara eriştiriliyordu. Bu işin ne olduğunu artık açıklamasak da siz biliyorsunuz.

Çünkü eğer bu yazıyı okuyorsanız internet ile biraz da olsa ilgilisiniz diye varsayıyoruz. Fazla uzatmadan bu işin çet sohbet olarak adlandırılan iş olduğunu söyleyelim. Bu durumdan hareketle herkesin birer sohbet eden kişi olduğunu varsaymakla hata yapmıyoruz çünkü herkes bu işin geçtiği yollardan en az bir kere geçmiştir diye düşünüyoruz.

Çünkü internet ilk çıktığı dönemlerde sohbet işi internete bağlanmak ile eş değer bir şeydi. İnternete bin bir zorlukla bağlandıktan sonra hemen sohbet programı açılır ve her zaman ziyaret edilen çet sohbet kanalına girilir ve ardından her zaman sohbet edilen kişi hemen bulunmaya çalışılırdı.

Açılan sayfada kendinize rumuz (NİCKNAME) belirleyerek çet yapmaya başlayabilirsiniz.

Konu hakkında yorum göndermek için buraya tıklayın

[gributon]ÇET SOHBET ODALARI İÇİN TIKLA[/gributon]

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ