Anasayfa / Çetleş / Çet yap

Çet yap

EN GÜZEL ÇET YAPMA ARKADAŞ BULMA SİTENİZ – WWW.CETLES.COM

Yeni internet kullanıcıları belki bilmeyebilir ama eski internet kullanıcıları çok iyi biliyorlarki bundan 10 sene önceki eski çet yapma siteleri, çet yapma ortamları nasıl bir haldeydi çok iyi bilirler. Ne zorluklarla çet yapmak için uğraşıyorduk. Çet sitelerindeki sistem eskiden neydi öyle arkadaşlar, yine java sistemiydi ama şuanki sistemlere göre gerçekten komedi geliyor bana. Şuan ise java ve flash çet yapma programları adeta mirc script gibiler kolay ve kullanışlı, gözede hoş geliyor adeta bağımlılık yapıyor. Bu sayede insanlar görselliğin üst düzeyde olduğu, güvenli bir ortamda çetleşiyorlar, yeni arkadaşlar kazanıyorlar.

O neydi öyle arkadaşlar doğru dürüst yazılar okunmuyordu, zırt bırt kopuyorduk, kanala geç bağlanıyorduk bunca sıkıntıya rağmen içimizdeki çet yapma aşkı için yinede inat ile girmeye çalışıyorduk ve zevkimizi yaşıyorduk. Birde ozamanlar nerde her evde internet + bilgisayar. Çet yapmak için gece gündüz internet cafelerde takılıyorduk. Son yıllarda evlerde bilgisayarlar ve internet çoğaldıda insanlar ağız tadıyla çetleşmeye başladı.

Tabi gel zaman git zaman mirc script’ler çıktı iyice modernleşti gerçekten vede büyük ilgi gördü yüzük script, ayna script, intel script, kelebek script gibi göze hoş gelen ve kullanışlı scriptler piyasayı sardı ve dediğim gibi acayip bir ilgi gördü işde ozamanlar çet yapma daha kolay ve zevkli hale geldi.

Sonra geçen zamanlarda eschat java sistemi çıktı ve sonra flaxchat çıktı java sistemide baya gelişmiş oldu şimdide flas sistemi ile çet yapma yeniden bir renk kazanmış oldu. Burdaki mesajımız haliyle çet yapmaya son yıllarda başlayan bay ve bayan arkadaşlara oluyor.

Kolay ve seri bir şekilde çet odalarına girip çet yapabiliyorsunuz bari bu imkanınızı en iyi şekilde insanlığa yararlı bir şekilde kullanalım derim. Hoş sohbetler dilerim.

Çet Yap Sayfamıza Mesaj Gönder

ÇET ODASINA GİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 

UYARI : Çet yap odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı, kredi kartı bilgilerinizi ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

Aradığın bu olmasın!

Viranşehir sohbet çet chat

ViranŞehir Chat Sohbet Arkadaşlık platformu Viranşehir chat arkadaşlık sitesi birbirinden çok farklı veya birbirleri ile …

5 Mesajlar

  1. selam gaziantepden ertan antepde yaşayan bi suriyeli bayanla tanışmak istiyorum 05417291613

  2. Ben k.maraş alper k.maraş bayanlar arayın tanışalım 5426572422 bekliyorum

  3. slm mrb adım srpil istanbuldanım Çet yapacak arkadaş arıyorum yazarmısınız banada.

  4. mrb
    nasil uye ola bilirmiyim?

  5. MRB ANKARANIN NADIDE GULLEI BEN BURADAYIM ARAYIN BAYANLAR TANISALIM NE DERSINIZ 05418075598

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir