Çet yapan kadınlar ve erkekler

Çet yapan kadınlar ve erkekler
 

 
 
  
 

 

Çet yapan kadın ve erkek arkadaşlar

Nedense çet denince veya chat, sohbet internet, sanal alem, sanal sohbet siteleri felan, filan işde denildiği zaman insanlar bi duraklıyor.

Neymiş buradaki insalara güven olmazmış, yok efendim ordaki tanıştığın kadın ve erkekden hayır gelmezmiş bilmem neler bilmem neler. Yok öyle birşey arkadaşlar ben asla katılmıyorum kime ne zararı var çet yapmanın haa şu var evle arkadaşlar için belki az da olsa uygun olmayabilir belki diyorum ama.

Devamında bekar, bay ve bayan arkadaşların girip çet yapması bence hiç sakıncası olmayan bir durumdur. İnsanmı yiyorlar bu sitelerde hayır tabikide aksine doğruluğu, güzelliği, insan sevgisini, arkadaşlığı, dostluğu her zaman ve her yerde 1. planda tutuyoruz ve uygunsuz tabiri caizse ahlaksız söz ve kelimelere asla izin vermiyoruz.

Bir çatı altında kadın ve erkek arkadaşların rahatca, huzurca çetleşebilmesini sağlıyoruz. Büyüklerimiz veya bu işe karşıt olanlar hiç kusura bakmasın.arkadaş İçeride çet yapan kadınlarda var çetleşen erkeklerde, çet yapan yaşça ufak kardeşlerimizde kimsenin gözü arkada kalmasın sohbet sitemizdeki oluşturduğumuz ortam son derece aile ortamı gibidir ve belkide gerçek yaşamda, realde böyle ortamı bulamayan, oluşturamayan bir çok arkadaşımız vardır belkide bunlardan biride şuan bu yazımı okuyan sizsiniz.

Bırakın böle gereksiz düşünceleride buyrun sizide misafir yapalım çet yapanlar odamıza.

Yorum yap!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 17 Nisan 2014

Konu hakkında mesaj gönderin