Çet yapmak insanı rahatlatıyor

yorumsuz
1.293
Çet yapmak insanı rahatlatıyor

Çet odalarimizda yaptigimiz analizlere göre çetleşme odalarinda çetlesen insanların bir çoğunun sıkıntılı günler gecirdiginden dolayi, kafa dağıtmak adina çet yapmayı tercih ettiklerini görmekteyiz. Kimi sevgilisinden ayrıldığı için çet yapmak istiyor, kimisi borcu olduğundan dolayı stres atmak için çetlesmeyi tercih ediyor, kimileri ise uğraşı olmadigindan dolayi can sıkıntısını gidermek adına çet yaparken yeni arkadaş bulmak içinde çetlesmeyi tercih eden bayan ve erkek sayisida oldukça fazla sayıda görülmektedir.

Bütün herseyi bir kenara bırakacak olursak  çet yapmak insanların üzerinde olumlu etki bıraktığını söyleyebiliriz. Çet Odamıza yaptığımız küçük bir ankette 20 kullanıcıya sormuş olduğumuz “çetleşme sizde nasıl bir etki bırakıyor” sorusuna 14 kisiden almış olduğumuz “stres atmayı, kendimi iyi hissetmemi” sağlıyor sorusu cetles.com olarak bizleri sevindirdigini gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

Cetles.Com internet sitemizin sunmuş olduğu çetlesme hizmetinin asıl amacı da bu olduğundan dolayı amacımızı gerçekleştirmenin sevincini sizlerle paylasmak istedik.

Cetles.com sizlere daima ücretsiz ve uyeliksiz çetleşme hizmeti verecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Temmuz 2016

Konu hakkında mesaj gönderin