Çet yapmak istiyorum


Çetleş

chat girisi

İnsanlar interneti evlerine soktuklarından beri bir şey ile o kadar çok içli dışlı oldular ki o olmadan artık yaşayamaz ve hareket edemez hale geldiler. Bu durumun en olduğunu az sonra söyleyeceğiz ancak zaten biz söyleyene kadar siz de zaten bu durumun ne olduğunu anlayabileceksiniz.

İnsanlar kendilerinden hareketle herkesin kendileri gibi olduğunu düşünüler temelde. Ancak bundan başka da herkesin farklı olduğunu bilerler ve bu insanları hem tanımak hem de görüşlerini onlarla paylaşmak isterler. Bu durumdan hareketle herkes attığı adımları diğer insanlara göstermek ve paylaşmak ister. Bunu anlamak için aslında insanların elde ettiği bazı şeyler ile yüz yüze gelmek anlaşılacaktır.

Bu durumda neyi anlatmak istediğimizden daha uzağa gitmeyelim. İnternet ile bir şeyleri anlatmaya çalışırken bu noktaya geldik. Aslında anlatmak istediğimiz şey internet üzerinden sohbet etmekti. İnsanlar bu sohbeti genellikle yeni birileri ile tanışmak için ve onlarla konuşup vakit geçirmek için yaparlar ancak çoğu zaman elde ettikleri şey hiçbir şey olur.

Çünkü insanlar çet yapmak istiyorum derken başka dürtüleri ve istekleri de vardır. Bu dürtü ve istekleri geri plana atarak ancak onun gölgesi altında halen sohbet yapmaya devam ederlerse hatalı bir davranış olacaktır. Yani insanlar çet yapmak istiyorum dediklerinde yapmak istedikleri şeyin peşinden giderek yapılması gereken şekilde hareket ederler ise başarılı olacaklardır.

Çet yapmak istiyorum diyen arkadaşlar odamızda çetleşirken kanaldaki bay ve bayan arkadaşları rahatsız edici davranışlardan lütfen kaçınalım.

Çet yapma odamızda çetleşme yaparken kanal genelinde küfür etmek, reklam yapmak, kaba sözler kullanmak, telefon numarası, skype ve facebook adresi vermek yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler çet odamızdan uzaklaştırılacaktır.

Açılan sayfada kendinize rumuz (NİCKNAME) belirleyerek çet yapmaya başlayabilirsiniz.

Konu hakkında yorum göndermek için buraya tıklayın

ÇET YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ