Çetleş

Çetleş

Ücretsiz Çetleşme, arkadaş edinme siteniz
İnternetin kitleler tarafından kullanıldığı zamandan bu yana herkes kesinlikle internet üzerinden en az bir kere çetleşme sitelerine girerek başka insanlarla sohbet etmiştir. Bu durum aslında tanımadığımız insanlarla bir şekilde ortak yönler bulma çabası ve kendimizi daha iyi hissetmek için girdiğimiz bir durumdur.

Çünkü tanımadığımız insanlarla havadan sudan konuşurken bir şeyler paylaşmak bizim için çok iyi bir ruh hali ile geri dönecektir. Öyle ki herkes bir kere internet üzerinden çet yapmaya girmiştir. Bu durumda aslında kendiniz ile ortak bir şey bulmak için hareket edebilirsiniz. Eğer bulursanız da o kişi ile arkadaş olmak için elinizden gelenin en iyisini yaparsınız.

Çünkü bilirsiniz ki bu işin içinde merak vardır. Karşıdakinin sizi merak ettiği kadar siz de onu merak ediyorsunuzdur. Bu sebeple  internet üzerinden yapılan sohbetler bu kadar caziptir. İnsanları teslim alan merak duygusu her zaman bu konuda ileri gitmenin önünü açacaktır. İnsanlar bunu elde ederken ellerinden gelenin fazlasını yapacaklardır. Özellikle internet dili ile bu durumu ele almak gerekirsen çetleş diyerek insanlar internet üzerinden bu sohbeti gerçekleştirirler.

çetGenellikle de arama motorları üzerinden çetleş anahtar kelimesi ile aramalar yaparlar. Bu aramaların doğru şekilde sonuçlanması için doğru yerlerde sohbet yaptığınızı bilmeniz gerekir, aksi takdirde kötü amaç taşıyan insanların olduğu yerde sohbet yapıyor olabilirsiniz. Buna dikkat etmek internette çetleşmenin ilk koşuludur.

Sitemizde çetleşirken kanal genelindeki insanları rahatsız edici davranışlarda lütfen bulunmayalım. Unutmayalımki bayan arkadaşların olduğu bir ortamda çet yapacaksınız ve küfürlü, kaba sözler kesinlikle kullanmayalım. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler çet odamızdan sebepsiz uzaklaştırılacaktır ve bir daha çetleşme odamıza giremeyeceklerdir.

Not: Çetleşme odamıza 18 yaşından küçüklerin giriş yapması yasaktır ve uygun değildir.

ÇETLEŞMEYE BAŞLAMAK İÇİN TIKLAYIN

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 2 Mart 2014

Konu hakkında mesaj gönderin