Çetleşecek bayan arkadaş arıyorum


5 yorum
1.416
Çetleşecek bayan arkadaş arıyorum

Çetleşecek arkadaş arayanların uğrak yeri..

İnternet icat olunduğundan bu yana, teknolojik her adım atıldığından beri erkeklerin bir konuda ilgilerinin teknoloji ile yoğunlaştığını görüyoruz. Bu tip yoğunlaşmanın her türlüsünü gözlemleyebileceğimiz bu yolda herkesin elde edeceği görüşlere ihtiyaç vardır ancak genel gözlemler hep bu yoldadır. Yani erkekler tüm teknolojik gelişimleri az sonra bahsedeceğimiz konu için kullanıyorlar.

Genel olarak tüm erkekler diyoruz çünkü her erkeğin bu konuda bir tecrübesi olduğuna inanıyoruz. Çünkü erkekler bu konularda çok arzulu olmasalar teknolojik yenilikler hiçbir zaman bu konu üzerine gelişim sağlamazlar. Ama bakıyoruz ki gelen tüm gelişimler bu konu üzerine insanların hayatlarını şekillendirdiğini gösteriyor.

Bu durum da yukarıda yaptığımız genellemenin gerçek ve ispatlı olduğunu ortaya koyuyor. Peki ya konu nedir? Konu elbette erkekler karşı cins ile olan ilgisini her türlü teknolojik gelişim ile desteklemesi.

Her türlü teknolojik gelişimin evrimine bakarsanız erkeklerin bu gelişimleri hep kadınlarla konuşmak için kullandığını görebilirsiniz. Bu da demek oluyor ki internetin gelişmesi ile ve her eve girmesi ile bayanlarla çet konusu erkekler için en önemli gündem maddesi olarak onların hayatlarına girmiştir.
Yani erkeklerin bayanlarla çet yapabilmesi için gerekli tüm alt yapı gerektiği şekilde hazırlanmalıdır ki hiçbir şey yanlış yolda gitmesin. Çünkü yanlış yolda giderse diğer atılacak adımları da tehlikeye düşürebilir. Hayatlar bu şekilde değişir ve şekillenir.

Çetleşecek bayan arkadaşları rahatsız edici davranışlardan lütfen kaçınalım.

Çetleşme esnasında kanal genelinde küfür etmek, reklam yapmak, kaba sözler kullanmak, telefon numarası, skype ve facebook adresi vermek yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler çet odamızdan uzaklaştırılacaktır.

ÇETLEMEYE BAŞLAMAK İÇİN TIKLAYIN

Açılan sayfada kendinize rumuz (NİCKNAME) belirleyerek çet odasına giriş yapın

Konu hakkında yorum göndermek için buraya tıklayın

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 12 Mart 2014

Konu hakkında mesaj gönderin

Çetleşecek bayan arkadaş arıyorum için (5 Yorum) yapıldı

  1. SLM YURDUMUN OLGUN BAKIMLI GÜZEL BAYANLARI İSTANBUL DAN FERHAT YAŞ 34 BOY 1.70 BENİM SEVGİMİ ALABİLCEK BENİM SEVGİMLE MUTLU OLUCAK HOŞ VE TATLI DUYGUSAL SEVECEN ROMANTİK NEŞELİ BAYANLARI BENDE HOŞ VE TATLI SEMPATİK GÜLER YÜZLÜ CEKİCİ BAKIMLI MİNYON TİPLİ YAKIŞIKLI SEVİMLİ ERKEGİM İST FATİH DE OTURMAK DAYIN KENDİ EVİM DE YALNIZ YAŞIYORUM SAYGI SEVGİ CERŞEVESİN DE CİDDİ BAYANLAR SEVMEK EN GÜZEL DUYGU SEVGİLERLE 0532 600 12 47