Çetleşen bayanlaryorumsuz
1.127
Çetleşen bayanlar

ÇETLEŞEN BAYANLARLA ÇET YAPIN

Cetles.com Çet sitemizde ülkemizin 4 bir yanında yaşayan bayan arkadaşlar ile çet yaparak tanışabilir arkadaş olabilirsiniz. Çetleşen bayan arkadaşlar karadenizlide olabilir, doğuluda olabilir akdenizlide olabilir hiç farketmez ama asıl önemli olan onların birer bayan olması ve biliyorsunuzki bayanlar bir çiçek kadar narindir. Bayan arkadaşlarla çetleşme hizmetini sizlere kayıt olmadan bedava sunmaktayız.

Çet odamızda bayan arkadaşlarla sohbet ederken onları kırıcı, üzücü kelimeler asla kullanmayalım. Sitemizdeki admin ve moderatör arkadaşların bir kısmı çetleşen bayan arkadaşlardan oluşmaktadır yani buda demek oluyorki yamuk yapmayın yoksa siteden uçarsınız 🙂

Bayan arkadaşlarımızı tanıyınca ne kadar insalcıl, sıcak kanlı iyi bir insan olduklarını sıfır (0) ego ile sohbet yaptıklarını göreceksiniz.

Tabi yalnız çetleşelim diye siz demiyorsunuz sizin gibi baylar, bayanlar merdivenden kayanlar 🙂 bir çok sayıda kişi ve kişiler aynı fikir düşüncesi ile çetleşme odamızı ziyaret etmekteler.

Çetleşen bayanlar sitemizde küfür etmek, kaba sözler kullanmak, reklam yapmak, facebook adresi ve telefon numarası vermek yasaktır. 18 yaşından küçük bayanların çetleşme odamıza girmeleri yasaktır. Lütfen bu kurallara uyalım.

Bu sayfaya mesaj gönermek için buraya tıklayın

ÇETLEŞEN BAYANLARLA ÇETLEŞMEK İÇİN TIKLAYINN

 


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 31 Mart 2014

Konu hakkında mesaj gönderin