Çetleşme odaları


Çetleş

Üyeliksiz ve ücretsiz çetleşme odaları

Chat sitelerine yeni takılmaya başlayan bay ve bayan arkadaşlar genellikle google’da çet, çetleşme odası gibi aramalar yaparak ücretsiz ve üyeliksiz chat edilen sitelerde sohbet etmeyi tercih ederler.

Bunun sebebi ise chat sitelerinin ücretli olduğunu, internet faturalarına ekstra bir ücret geleceğini sandıkları için dir. Bedava çet sohbet sitesi olarak chat ortamında yeni sayılan kişilerin böyle bir endişe içersinde kesinlikle olmadan, gönül rahatlığı ile ücretsiz çet yapmanın, yeni insanlarla tanışmanın keyfini doyasıya sürsünler diye Cetles.com sitemizi oluşturduk ve hizmetinize sunduk. Girmek istediğiniz sohbet odasına tıklayın, bedava çetleşme odasına giriş yapın ve sohbete başlayın

Çetleşme odalarında arkadaşınızı seçin

Düşünsenize; sohbete başla butonuna tıklayarak hiç tanımadığımız insanların arasında gözümüzü açıyoruz. Ona selam veriyoruz, buna merhaba diyoruz, nasılsın felan derken içlerinden 1 tanesi bizi sohbetine mahkum ediyor ve iyice sohbet koyulaşıyor. Evet, biraz tuhaf geliyor olabilir. Ama hayat bize seçimlerimizle ilgili yeni bir arkadaşlık veya aile kurmamız için şans veriyor da olabilir. Çetleşme odalarına giriş yaparak yeni arkadaşlılar, yeni dostluklar edinmeye hazırmısınız. Cetleşme odaları aracılığı ile hergün binlerce insan çetleşerek arkadaş olduğunu biliyormuydunuz? Çetleşme odamıza ilk girişinizde kanaldaki insan sayısı gözünüze az gelebilir fakat buna aldanmıyın. Gün içersinde çetleşme odamıza girip-çıkan insan sayısı epeyce fazladır ve hemen hemen tüm illerimizden bayan ve erkek katılımcılar gelmektedir.

ÇETLEŞME ODALARIMIZDAN BİR GÖRÜNÜM

Resimde’de gördüğünüz gibi çetleşme odamız ve odamız içersinde bulunan sohbet eden insanlar. Sizde sohbet edenlerin arasına katılarak herkesle chat yapmaya başlamak için ne üye olmanıza gerek var nede herhangi bir ücret ödemenize. Çetleşmeye başla bağlantısını kullanarak rumuz belirleyin ve çet yapanlara ulaşarak, yeni arkadaşlar edinin. Yeni tanıştığınız insanlara hemen güvenerek telefon numaranızı, sosyal medya hesap adreslerinizi, açık ev adresinizi vermenizi önermiyoruz. Banka hesap bilgilerinizi ise asla ve asla hiç kimseyle paylaşmayınız.

Çetleşme odalarımızda küfürlü yazışmak, tehdit içerikli mesajlar vermek, kaba sözler kullanmak, reklam yapmak gibi durumlarda uyarılmadan çetleşme odamızdan atılacağınızıda bilmenizi isteriz. Çetleşme odamıza girmekte zorluk yaşayan arkadaşlar Chat odasına giremiyorum bağlantısını kullanabilirler.

Çetleşme odamızda sizlerin rahatlığı ve konforu için olması gereken bütün önlemleri aldığımızı bilmenizi isteriz. Yinede eksik gördüğünüz yönlerimiz varsa bizimle iletişime geçin linkini kullanabilirsiniz. Çetleşme odamızda uymanız gereken bir takım vazgeçilmez kurallarımızda mevcuttur. Bu kuralları ve uyarıları okusanızda, okumasanızda chat odamıza girdiğiniz andan itibaren bunları okumuş sayılırsınız. Kuralları ve uyarıları okumak için tıklayabilirsiniz.

ÇETLEŞMEYE BAŞLAMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Çetleşme odasına girmeden arkadaş bulmak için ilan vermeyi deneyin

Chat odaları

Mesajını gönder

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ