Chat tanışma sözleri

Ana sayfa / Sözler ve mesajlar / Chat tanışma sözleri

Chat Tanışma Sözleri

Chat tanışma sözleri sohbet sitelerinde yeni arkadaşlık edinmek isteyen kişilerin en çok takıldığı konulardan biridir. Kimileri çok rahat kendini ifade ederken, kimileri ise kıza yazılacak ilk cümle hakkında fikir sahibi olamayabilir. Yeni arkadaşlıklar, yeni aşklar, yeni ilişkiler için ilk adımı doğru atmak çok önemlidir. Tanışacağınız kişiyle belki çok daha ileri boyuta giderek, ciddi adımlarda atabilirsiniz. Bu yüzden tanışacağınız kişiye hoşlanma belirtileri sözleri konusunda da deneyimli olmanız gerekir.

Onunla güzel bir bağ yakalamak istiyorsanız mutlaka kendinizi hoş ve güzel sözler hakkında geliştirmeniz yararlı olacaktır. Kızlar güzel cümleler kuran ve onları cezbedecek erkeklerden hoşlanırlar. Âşık olacak erkekleri fiziksel olarak seçtikleri kadar, sözlerinden de etkilenerek ciddi bir ilişki yoluna girerler. Bu yüzden de sizin tanışma konuşmaları konusunda hem kibar hem seviyeli hem de samimi olmanız onu size karşı daha çok çekecek ve bağlanmasını sağlayacaktır. O zaman chat tanışma cümleleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için hazırlamış olduğumuz tanışmalık sözler yazımızı inceleyelim.

Arkadaşlık sitelerinde, Arkadaşlık sitelerinde bayan ve erkek arkadaşlarla tanışmak için ilk etapta söylenecek Arkadaşlık Arkadaşlık sozlerini sizler için ip ucu bazında yayınladık. Tarafımızca aklımıza gelenleri aşağıda listeledik. Eğer sizin de Arkadaşlık Arkadaşlık sözleri hakkında bildiğiniz etkileyici sözler varsa lütfen sayfamızda paylaşın.

Chat tanışma sözleri

İşte Arkadaşlık Tanışma Sözleri

 1. Selam yemek veya sinema hangisi =)
 2. Selam küçük hanım.
 3. Unuttun dimi?
  Neyi?
  Gözlerimin rengini diyerek sohbete başlayın:)
 4. Seninle her şeye varım ben. Ya sen!
 5. Yaşanacak güzel günlere şimdiden merhaba.
 6. SEVGİ GÖZLERİNDE OLACAK SÖZLERİN YETMEZ!
 7. En büyük aşklar küçük bir selam ile başlar “selammmm sana”.
 8. Merhaba hayat yaşanmaya değer. Güzel bir arkadaşlığa başlamak istermisin.
 9. Gel mutluluk beni bul dediğini duydum! ve geldim selam.
 10. Sen bana yangın ol efendim ben sana rüzgar.
 11. Selam seni kaybetmekten korkacak biriyle tanışmak istermisin.
 12. Selam, yalnız olduğunu duydum geleyim dedim.
 13. Kuşlar bile yuva yaptı, Ben yuvamı yapamadım.
 14. Hayat kısa, Kuşlar uçuyor

Tavsiye ettiğimiz tanışma sözleri işinize yaramadıysa şayet muhtemelen hep bir kişiye odaklanmaktasınız. Başka kişilere yazarak işe yaradığını göreceksiniz.

Güzel sözlerle ilgili konularİlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*