Eskişehir Arkadaş Arama

Ciddi bir evlilik ve beraberinde gelen sonsuz mutluluk

Ciddi bir evlilik ve beraberinde gelen sonsuz mutluluk istiyorum. Merhaba adım murat. 1979 Doğumluyum. Ela gözlü koyu kumralım.

İSİM: MURAT

YAŞ: 43

NEREDEN: ESKİŞEHİR

BOY: 1.80

KİLO: 85

MEDENİ HALİ: BOŞANMIŞ

Ciddi bir evlilik ve beraberinde gelen sonsuz mutluluk istiyorum. Merhaba adım murat. 1979 Doğumluyum. Ela gözlü koyu kumral saçlı 180 boyunda 85 kiloda biriyim. Aslen Kocaelili olup şuan eskişehir de öğretmen olarak görev yapıyorum. Başımdan on yıl once kısa süren bir evlilik geçti, cocuğum yok.

Yalnız yaşıyorum ve hayatıma gerçek anlamada bir can yoldaşı arıyorum. Tanışmak isteyen bayanın çocuğu olabİlirde olmayabilir de sorun değil. Fakat tek bir ricam var ki, kendim evlenip ayrıldıgım için bu konuda eşitlik saglayabilmemiz ve bir birimizi daha iyi anlayabilmemiz açısından, başından hiç evlilik geçmeyenler ve yurt dışından yazmasınlar aramasınlar istiyorum.

Hepimiz insanız, bu bir ögretmen ve benim mesleğim bile yok mezuniyetim bile ilkokul diye kimse düşünmesin, ve yazmaktan aramakdan kimse çekinmesin. önemli olan mezuniyet meslek vs. Değil, önemli olan tek şey anlasabilmekdir..

MESAJ YAZIN

ESKİŞEHİR ARKADAŞLIK İLANLARI

Ciddi bir evlilik ve beraberinde gelen sonsuz mutluluk

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu