Çorumlu bayanlarla sohbet

yorumsuz
1.415

Çorumlu bayanlarla sohbet
 

 
 
  
 

 

Çorumlu bayanlarla sohbet ederek arkadaş olun

Sosyal faliyetiniz varmı? sakın yok demeyin gerçekten yoksa kendinize iş harici muhakkak yapacak birşeyler bulmalısınız. Chat sitelerine giriyorum veya çorumlu bayanlarla sohbet ediyorum gibi düşünceler kesinlikle sosyal faliyet değildir. Bayanlardan başlayalım ev hanımımısınız yok ev işinden fırsat kalmıyor demeyin katiyen inanmam.

Hiç birşey yapamasanız bile akşamları bir saat kadar 2-3 komşunuzla yürüyüşe çıksanız buda sosyal bir faliyettir hemde sağlık açısından çok iyi gelecektir.

Çorumlu erkeklere gelince sizde akşam iş dönüşü yok efendim ben kahveye gidiyorum gibi sosyal faliyet olduğunu düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Sizlerde akşam evinize döndüğünüzde en basiti eşinizi alıp sizlerde yürüyüşe çıkabilirsiniz veya semaverinizi alıp varsa sahile veya ailece çimenli bir parka gidip çay içebilirsiniz bunları hergün yapamıyorsanız en azından 3 günde bir yapın emin olunki çok iyi gelecektir. Bunları yapıyorsanız artık chat yapma vaktiniz gelmiştir demektir.

Tabi çorumlu bayanlarla sohbet etmek isteyen erkekler bekar olmanız gerekir, evli arkadaşların chat sohbet sitelerine girmelerini hiç onaylamıyorum, çorumlu bayanlarla sohbet edebilmeniz için bekar, dul veya boşanmış olmanız gerekir.

Yorum yap!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 17 Haziran 2014