Anasayfa / Arkadaşlık / Dertleşecek bayan arkadaş arıyorum

Dertleşecek bayan arkadaş arıyorum

Hayattaki insanlar dertlerini, bir takım sıkıntılarını ve de bunun yanı sıra sevinçlerini, mutluluklarını paylaşabileceği bir can dostuna veya da bir dosta, bir arkadaşa ihtiyaç duyarlar. Genellikle yalnız insanlar böyle düşünür. Aslında hiçbir insan yalnız değildir bence. Yalnızlıklarını kendileri istediği için alışkınlık oluyor kimi insanlarda. Gerçekten kişi eğer ki istiyorsa yalnız yapayalnız kalmaz. Kesinlikle kalmaz.

Dertleşmek ve hayatın bütün olumsuzluklarına birisiyle göğüs germek isiyorsanız gelin sohbet sitemize hayatınızın bütün yalnızlıklarından kurtulma şansını kendinize verin. Çünkü hayat çok kısa ve her zaman dertleşecek birini bulmak oldukca zordur. Birine derdini anlatabiliyorsan eğer o kişi senin hayatında çok önemli bir konuma sahiptir şüphesiz. Hayatınızın her anını ve de her duyguyu paylaşabileceğiniz birisinin hayatınızda var olması ne kadar da güzel bir şey değil mi?

Tabiki de sizdebenim söylediklerime mıuhakkak katılıyorsunuzdur. Dünyada sert çok ve bir o kadarda dertli insan çok 🙂 Dertlerinizi paylaşabileceğiniz bir erkek veya bir kız arkadaşınızın olması şart bence. Dertleri insanlar içlerinde asla biriktiremezler nve yanlarına bir dertleşecek arkadaş bulurlar. Her insanın eşi, dostu, akrabası vardır. İşte bunlar dertli kişilerin dertleşecekleri insanlardır. Dertleşecek bayan arayan genç erkek arkadaşlar ,derdinizi dinleyecek olan bayanlar sizlerin katılımını bekliyor.

Chat odamıza giremiyorsanız buraya göz atınız

Sohbet odamız hakkında şikayetiniz varsa burayı tıklayarak bize bildirebilirsiniz

Bu konu hakkında yorum yapmak istiyorsanız tıklayın

[kirmizibuton]CHAT ODASINA GİRİŞ YAPMAK İÇİN TIKLA[/kirmizibuton]

[mavibuton]ARKADAŞLIK İLANI VERMEK İÇİN TIKLA[/mavibuton]

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

4 Mesajlar

  1. Dert arkadasi ariyorum adim serhat derdime ortak olacak bayan arkadaslar araya bilirler 0534.470.72.64

  2. slm bihter ben sadece dertlesecek bayan arkadas aryrum

  3. Meraba iyi gunler ben esimden ayri yasiyorum benim skntlarima ortak olaxak dertlesecek bayan arkadaslar ariyorum05442766380

  4. Sadece sewiyeli dertlesebileceğim bir bayan arkadas arıyorum varmı öyle bir bayan arkadaşımız 0538 051 39 29 23 yaşındayım antalyada yasiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir