Arkadaşlık

Dertleşecek bayan arkadaş arıyorum

Dertleşecek bayan arkadaş arıyorum, Dert arkadaşı, Dert ortağı arıyorum diyenler için üyeliksiz ve ücretsiz arkadaş arama sitesi.

Hayattaki insanlar dertlerini, bir takım sıkıntılarını ve de bunun yanı sıra sevinçlerini, mutluluklarını paylaşabileceği bir can dostuna veya da bir dosta, bir arkadaşa ihtiyaç duyarlar. Genellikle yalnız insanlar böyle düşünür. Aslında hiçbir insan yalnız değildir bence. Yalnızlıklarını kendileri istediği için alışkınlık oluyor kimi insanlarda. Gerçekten kişi eğer ki istiyorsa yalnız yapayalnız kalmaz. Kesinlikle kalmaz.

Dertleşecek Arkadaş Arıyorum

Dertleşecek bayan arkadaş arıyorum

Dertleşmek ve hayatın bütün olumsuzluklarına birisiyle göğüs germek istiyorsanız gelin Arkadaşlık sitemize hayatınızın bütün yalnızlıklarından kurtulma şansını kendinize verin. Çünkü hayat çok kısa ve her zaman dertleşecek bayan bulmak oldukça zordur.

Birine derdini anlatabiliyorsan eğer o kişi senin hayatında çok önemli bir konuma sahiptir şüphesiz. Hayatınızın her anını ve de her duyguyu paylaşabileceğiniz birisinin hayatınızda var olması ne kadar da güzel bir şey değil mi? Tabiki de sizde benim söylediklerime muhakkak katılıyorsunuzdur.

Dert Arkadaşı Arıyorum

Dertleşecek bayan arkadaş arıyorum

Dünyada dert çok ve bir o kadarda dertli insan çok. Dertlerinizi paylaşabileceğiniz bir erkek veya bir kız arkadaşınızın olması şart bence. Dertleri insanlar içlerinde asla biriktiremezler ve yanlarına bir dertleşecek erkek arkadaş veya kadın arkadaş bulurlar.

Her insanın eşi, dostu, akrabası vardır. İşte bunlar dertli kişilerin dertleşecekleri insanlardır. Dertleşecek bayan arayan genç erkek arkadaşlar ,derdinizi dinleyecek olan bayanlar sizlerin katılımını bekliyor.

Arkadaşlık sitemiz hakkında şikayetiniz varsa burayı tıklayarak bize bildirebilirsiniz

DERT ARKADAŞI BULMAK İÇİN TIKLA 👨‍❤️‍💋‍👨

Arkadaşlık ilanı veremiyorsanız buraya göz atın

UYARI : Arkadaşlık sitemizde uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen Skype, Facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Arkadaşlık ederken argo, küfür ve hakaret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler Arkadaşlık sitesinden uzaklaştırılacaktır.

Dertleşmek İsteyenler

Arkadaş Arayanlar

İlgili İlanlar

4 Yorum

  1. Dert arkadasi ariyorum adim serhat derdime ortak olacak bayan arkadaslar araya bilirler 0.470.72.64

  2. Meraba iyi gunler ben esimden ayri yasiyorum benim skntlarima ortak olaxak dertlesecek bayan arkadaslar ariyorum02766380

  3. Sadece sewiyeli dertlesebileceğim bir bayan arkadas arıyorum varmı öyle bir bayan arkadaşımız 0 051 39 29 23 yaşındayım antalyada yasiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu