Doğru Kişiyi Bulmanın Yolları

Kadın

DOĞRU ARKADAŞLIĞI BULMANIN YOLLARI

Aşk hem güzel hemde korkutucu bir şeydir. Korkutucu olmasının nedeni ise yanlış kişi ile aşk yaşamaktır. Bunu için doğru kişiyi bulmak son derece önemlidir. Doğru kişiyi bulmanın ise birçok yolu vardır aslında. Peki bunların neler olduğunu hiç merak ettiniz mi?

İlk olarak etkilendiğiniz birisi ile aynı ortamda bulunurken ona ilgi çekici olsun diye değişik davranıp dikkat çekmeye çalışmayın. Yani hareketlerinizde kendi hareketlerinizden vazgeçmeyin. Ne olursa olsun doğal olun ve kendinizi doğru tanıtın. Yoksa sizi yanlış tanıyan bir kişi kendisini değişik tanıtarak sizi ileride pişman edebilir.

Dış görünüş falan filan hepsi yalan sevgili arkadaşlar… Siz birisini hayatınıza alacaksanız onun hayata bakış açısına dikkat etmelisiniz. Hedefleri ve planları sizi mutlu edecek mi bunlar oldukça önemlidir. Aynı zamanda siz ikiniz beraber bir şeyler yaparken genel olarak yüzünüzü güldürmeyi başarabiliyor mu bunlar oldukça önemli detaylardır aslında. Hayatınızda ne olursa olsun sizi güldüren bir adam en doğru olan adamdır.
İlk başlarda hoşunuza gitmeyen bir hareketi var ve siz ilerde ben bir şekilde bu hareketini değiştiririm diye düşünüyorsanız eğer ki emin olun ki o adam sizin için doğru adam değildir. Doğru olan adam sizin değiştirmek istemeyeceğiniz adamdır.

Doğru kişiyi bulmak için yapmanız gereken ilk adım eski kırıntılarınızdan kurtulmaktır. Özellikle eskiden almış olduğunuz darbelerin etkisinden biran önce arınmalısınız ve artık tamamen yeni bir sayfa isteyip istemeyeceğinizi göz önünde tutmalısınız. Eğer ki ben artık hepsini atlattım ve hiçbir şeyin kederi üzerimde yok diyorsanız işte şimdi doğru kişiyi rahatlıkla bulabilirsiniz diye bilmekteyiz.

Aşkta olan en kötü duygu yalnızlık korkusu yaşamak ve bu yüzden değişik hallere bürünmektir. Bu sebepten dolayı birisini hayatınıza almadan önce kendiniz tek başınıza kaldığınızda kendinizi mutlu etmeyi öğrenmelisiniz. Bunun farkına vardığınız vakit kaybetme korkusunu yok etmiş olursunuz. Böylelikle daha doru bir insan bulup bulmadığınızı rahatlıkla fark etmiş olursunuz.

Keyifsiz olduğunuzu anladığı anda sizin mutlu olmanız için elinden geleni yapıyorsa siz doğru kişiyi bulmuşsunuzdur demektir. Fakat bu durum için çaba göstermezse ondan uzak durmalısınız.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç