Arkadaşlık

Dürüst arkadaş arıyorum diyenler buraya

Dürüst arkadaş arıyorum diyenlerin tanışma sitesine hoş geldiniz. Dürüst olmak insan oğlunun en değerli, en kıymetli hazinesinden biridir. Bu değerli hazine her insanda bulunmayabiliyor, bulunan insanlarda da kıymetini bilmek onu doğru yerde doğru zamanda kullanmakta ayrı bir beceri, kabiliyet ister. Söyle bir gerçekte var ki hayat şartları veya başa gelen olmadık belalar yüzünden de insanlar dürüstlükten zaman zaman şaşabiliyor.

MESAJ GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

Eğer karşınızdaki insan için veya sevdiğiniz bir insanin iyiligi için zaman zaman dürüstlükten çıkarılabilir. Dürüst arkadaş arıyorum diyen bay ee bayanlar siz ne kadar dürüstsunuz acaba bunu hiç dusundunuzmu, Arkadaşlık ettiğiniz kişiye ne kadar olabildiğince dürüst cevaplar vereceksiniz asıl amacinizin ne olduğunu açıkca dile getirebilecekmisiniz. Aslında bunları hesaplamaya kalkarsak çok sayıda soru işaretleri kafada kalacaktır.

Dürüst Kadın Arkadaş Bulun

Bir insanın dürüst olup olmadığını anlamanın en verimli yolu onu en iyi şekilde tanımayı zamana yaymaktir. Zamanı gelince ne kadar dürüst olduğunu siz ondan daha iyi anlayacaksinizdir.

Dürüst arkadaş arıyorum

Bu kadar açıklamadan sonra artık dürüst arkadaş aramak için Arkadaş odamiza giriş yapabilirsiniz. Umarım gonlunuzde yatan insani en kısa sürede bulursunuz.

İlgili İlanlar

Bir Yorum

  1. selam ben mehmet dindar samimi içten bir sevgi ile bana bağlanacak ve bağlanacağım eşim olarak benimseyeceğim bir bayan arıyorum amacım kesinlikle evliliktir 07279086

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu