E-kolay chat çet sohbet


Çetleş

E-kolay da bir zamanlar Mynet gibi yıllardır kullanıcılarına güncel haberler, magazin, spor gibi yayımcılık yaparak türkiyede ki en büyük web sitelerinden birtanesiydi. Fakat artık yayın hayatına devam etmiyor.

Ekolay Chat Sohbet Odası

E-kolayda 2 binli yıllarda chat hizmeti vererek binlerce online useriyle insanların çetleşmesini sağlıyordu. Ekolayı insanlar rahmetli kemal sunal’ın reklamıyla tanıdı ve büyük sükse yaparak kısa sürede milyonlara hitap eden site oldu.

E-kolay mynetten daha önce chat hizmetini durdurdu ve sağdece güncel bilgi yayımlayan site haline dönmüştü. Fakat kısa süre önce tamamiyle yayımcılık formatını değişerek Binlerce Hizmetin Tek Adreste Buluştuğu Usta Sitesi haline döndü. Artık ekolay da eskisi gibi chat yapılmıyor, spor haberleri okunmuyor, tavla, batak, okey gibi oyunlar oynanmıyor.

ESKİ Ekolay Sohbet Odası

Dünyaca ünlü arama motoru olan google’de bilen helandaha ekolay çet diye arama yapılmaktadır. Bu aramaları boşa çıkarmamak adına bizde eski e-kolaydaki chat ortamını yeniden oluşturmak için ekolay severleri bir araya toplamak amaçlı ekolay çet diye bir sayfa oluşturduk. Sizde eski ekolaycılardansanız buyrun ekolay chat odamıza.

Hee unutmadan benım e-kolaydaki kullandığım nicklerim: celebrity ve adEm. Eskiler tanır, yeniler örnek alır. 🙂

EKOLAY CHAT GİRİŞİ İÇİN TIKLAYIN

Ekolay Chat odamıza giremiyorsanız buraya göz atınız

Ekolay Sohbet odamız hakkında şikayetiniz varsa burayı tıklayarak bize bildirebilirsiniz

Bu konu hakkında yorum yapmak istiyorsanız tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

Chat odaları

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ