Ana sayfa Çetleş Yorum Yap


Elazığlı bayanlarla sohbetElazığlı Bay ve Bayanlarla Chat Sohbet

Her insanın bir ideali vardır, hobisi vardır, hayali ve korkuları vardır ve bunların bir kısmını hayatında yaşar, başına gelir ve hayat bir şekilde devam eder. En kötü olay bile gelse başımıza yinede yaşamak isteriz. Düşünsenize allah korusun trafik kazası geçirdik ve ömür boyu sakat kaldık hangimiz ölmek isterki o halimize bile şükür ederiz.

Burdan ne çıkıyor arkadaşlar anlayanınız varmı yani demek istediğim herkezin bir hayatı var ve bunu yaşamak zorunda, yaşayacakta ama iyisiyle ama kötüsüyle evre evre değişecek tabikide.

Elazığ’da hayatını sürdüren bayanlar ve erkek arkadaşlar sizlerin birbirlerinizi tanımak, arkadaş olmanız için elazığlı bayanlarla chat odamız artık sizlerin hizmetinde. Sohbet odamızın sizlere sağlıyacağı faydalarından biri elazığ’da yaşayan bayan ve erkeklerle tanışmanızı en kolay şekilde sağlamaktır.

Chat odamızdan tanışacağınız elazığlı arkadaşlarla sıkı bir dostluk kurmanızı samimiyetimizle öneriyoruz çünkü gakkoşlar mert ve dürüst olurlar bu yüzden onlarla tanışmanızı istiyoruz.

çet-giriş

Yorum yap!

Yorum yaz

Yazılan mesajlardan dolayı oluşacak sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. İp numaranız, E-mail adresiniz ve Telefon numaranız yetkili kişiler tarafından (Polis, savcı) istenildiği takdirde 3. kişilerle paylaşılacaktır.

Cetles.com’da arkadaşlık ilanı ve mesajı gönderen her kişi “5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine” ve T.C.K’ nın 125. Maddesine göre tüm sorumlulukları kabul ettiğini beyan eder.