Engelli Erkek Arayan Bayanlar
Arkadaşlık
engelli arkadaşlar

ENGELLER AŞK’A ENGEL DEĞİLDİR!

Sevgiye, aşka, huzura, dostluğa çok ihtiyacımız olduğu bu günlerde yalnızlığınıza çare olmaya, suskunluğunuza ses olmaya, bazen sırdaşınız, bazen özlediğiniz çocukluk arkadaşınız, bazen aileniz, kardeşiniz olacağımızı bilmenizi isteriz.

Engelli Elilik İlanları

Engelli Evlilik İlanları İçin Tıklayın

Her insan engelli adayıdır diyerek yola çıkıyoruz, ve tüm engelli kardeşlerimize sevgilerimizi, saygılarımızı iletiyor web sitemize hoş geldiniz diyoruz. Yalnız olmadığınızın altını çizerek belirtmek istiyoruz ki engelli arkadaşlarımız topluma emanettir. Bu sayfamızı oluşturma amacımız engelli bayan arkadaşlarımızın kendilerine göre engelli erkek arkadaş bulmalarında onlara yardımcı olabilmek adına hazırlanmış bir chat, arkadaşlık sitesidir. Engelli evlilik ilanları içersinde uygun eş adayınızı bulmanız dileği ile.

Engelli erkek arkadaş arayan bayan kardeşlerimiz bu sayfaya bırakılan tanıtıcı mesajlarda yer alan iletişim adreslerinden yola çıkarak engelli erkek arkadaşlarla iletişim kurabilirler. Yada Çetleşme odamıza girerek sohbet etme imkanı olanlar sohbet ederek engelli bir kardeşimizle tanışabilirler.

Diğer bir seçeneğimiz ise arkadaşlık ilanı oluşturmaktır. Engelli erkek arkadaşlara ulaşmanın en etkili yöntemi olan arkadaşlık ilanı ile engelli erkek arkadaş sahibi olabilir, hayatınıza huzur mutluluk getirecek kişiyi bulabilirsiniz. Her insan gibi, mutluluk sizlerinde hakkı ve şunu içten samimi duygularımla söylüyorum mutluluk sizlerin daha çok hakkı.

Yüce Rabbim çıktığınız bu yolda sizi utandırmasın ve mesut bahtiyar olacağınız arkadaşı karşınıza çıkarsın. Tüm bunlar sizlere az da olsa yardımcı olabilmek için yapılmıştır. Hakkınızı helal edin.

sohbete giriş

Masaüstü ve dizüstü bilgisayarınızdan engelli arkadaşlarla tanışmak için sohbete giriş butonuna tıklayabilirsiniz.

mobil chat

Cep telefonunuzdan engelli bay ve bayan arkadaşlarla yazışmak için mobil sohbet girişini tercih edebilirsiniz.

ARKADAŞLIK İLANI VER

Arkadaşlık ilanı vererek, duygularınızı ilanınıza aktarıp ve resminizide yükleyerek engelli arkadaşlarla tanışma şansınızı arttırabilirsiniz.

Engelli Evlilik İlanları

Mesajını gönder

1 3 4 5
Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

    • Selam ben izmir den ismail taşımak çiddi anlamda bir bayanla tanışmak istiyorum çalışıyorm ortebedi engellyim

  • Merhaba ismim duygu yaş 39 boy 1.34 kısa boylu biriyim yaşıma boyuma uygun birini arıyorum evlilik için mutlu olmayı istiyorum lütfen uzun boylu olanlar bana yorum atmasın yalan söylerek ben kısa boylu biriyim demesin Dürüst efendi birini arıyorum Artık o kimse çıksın karşıma Allah aşkına Amin

Yaşadığın Şehri Seç ↆ