Engellilerle chat sohbet ve arkadaşlık

Çetleş
engelli arkadaşlar

ENGELLİLERLE CHAT YAPMAK, TANIŞMAK VE ARKADAŞ OLMAK İSTEYENLER, ENGELLİ ARKADAŞ BULMAK, ENGELLİ BAYANLARLA TANIŞMAK İÇİN SAYFAMIZA HOŞ GELDİNİZ.

Dünyamız dengeli bir şekilde yaratılmıştır. Düşünsenize dengesiz bir dünyanın olduğunu ? Bunu düşünmek oldukca zor. Aslında düşünmeye de gerek yok. Çünkü dünya doğanın dengesine ayak uyduracak şekilde yaratılmıştır.

Engelli Bayan Arkadaş Arayanlarla Tanışmak İçin Tıklayın

Bu doğanın dengesine ayak uydurmak da biz insanların görevidir. Dünya düzgün ve dengeli bir şekilde var olduğu için dünyaya da ayak uydurmak oldukca basittir. Yüce Allah doğanın dengesi bozulmayacak şekilde insanları da ona göre yaratmıştır.ENGELSİZ ARKADAŞ EDİNİN

Yaşamın da bir parçasıdır doğanın kanunlarına uymak değil mi ? Tabiki de öyle. İnsanlar doğada var olduğu sürece dengeli bir şekilde hayatlarını sürdürürler. Hayatımızda olumlu ve de olumsuz o kadar çok şey var ki bunlara da ayak uydurmak kimi zaman zor gelir insana.

Alışkın olduğunuz bir hayatın bir felaketle nasıl değiştiğini siz bile anlayamazsınız. Çünkü yaşamda gelen her felaket veya iyi bir şey, bunların hepsi Allah’tandır.Allah’tan gelen şeylerdir bunlar.

ENGELLİ BAYAN ARKADAŞLARLA TANIŞIN

Bildiğimiz gibi hayatımız bizim isteklerimizle hareket etmez. Engelli arkadaşlarımızı da göz önüne alarak onlar için bir chat sitesi açtık ve yayımladık. engelli arkadaşlarBu site sadece ama sadece engelli bay ve bayanlar içindir. Bu yüzden moralinin bozuk olduğunu düşünen engelli arkadaşlarımız için engellilerle çet kanalı onların katılımını beklemektedir.

Arkadaşlık göstereceğiniz bay veya bayan da sizin gibiyse veya kendinizde olan bir takım engellerin karşınızdaki kişide de var olmasını tercih ediyorsanız chat kanalımıza girerek engelli bay ve bayanlarla sohbet edebilir onlarla arkadaşlık kurabilirsiniz. Sizlerin istekleri doğrultusunda chat odamızı yenilettik ve farklı kişilerle sohbet etmenizi sağladık. Umarım memnun kalırsınız.

Engelli Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Engellilerle Chat odamıza giremiyorsanız buraya göz atınız

Sohbet engelli odamız hakkında şikayetiniz varsa burayı tıklayarak bize bildirebilirsiniz

Engellilerle Chat Odamız Hakkında Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın

UYARI : Engelli bayanlarla sohbet odamız’da uymanız gereken kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi paylaşmayın. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler engelli bayanlarla chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

Engelli Arkadaşlık İlanları

Mesajını gönder

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

  • Benim boy 1.34 kısa boylu biriyim yaşıma boyuma uygun birini arıyorum evlilik için mutlu olmayı istiyorum lütfen uzun boylu olanlar bana yorum atmasın yalan söylerek ben kısa boylu biriyim demesin kendi boyumda biri ile mutlu yuva kurmak istiyorum İnşallah çıkar karşıma burda Amin

  • slm menekse hanim ben tokatliyim hafif engellim var ama ayakdayim kendi ikdiyacim goruyom evlilik konusunda ciddiyim sende ciddisen tanisalim

  • slm acil ciddi niyetli altmış yas ustu çocuk derdi olmayan İzmir içinde oturan beylerin bu satırlara acil İzmir içinde nerde oturduğunu ve yaşını yazmasını bekliyorum ben normal tipte kumral çocuksuz bayanim seksen dört doğumluyum yani şuan otuzbes yastayım takip ediyorum bu satırları her gün sadece İzmir ve altmış yas ustu çocuk derdi olmayan beyler bunları belirten net mesaj yazsın buraya hemen iletişime gecicem bu satışlardan ve bulusucaz hayırlısı ben annem ve babamla yaşıyorum

Yaşadığın Şehri Seç ↆ