Amasya Arkadaş AramaEngelli evlilik ilanları

Engelliyim dul bir bayanla evlenmek istiyorum

Engelliyim dul bir bayanla evlenmek istiyorum. Adım evren 35 yaşındayım. Bir evlilik yaptım ayrıldım. Çocuğum yok engelliyim hiç yürüyemiyorum.

İsim: Evren

Yaşı: 35

Yaşadığı yer: Amasya

Medeni hali: Boşanmış

Engelliyim dul bir bayanla evlenmek istiyorum. Adım evren 35 yaşındayım. Bir evlilik yaptım ayrıldım. Çocuğum yok engelliyim hiç yürüyemiyorum. Amasya da ailemle yaşıyorum eğer engelli olmam sorun olmasa dul bir bayanla tanışmak isterim vicdanlı olsun 35 40 yaşların olsun mesaj attın.

Engelli Arkadaşlık İlanları

Ciddi evlilik veya arkadaşlık düşünen engelli bayan arkadaş arıyorum

Ciddi evlilik veya arkadaşlık düşünen engelli bayan arkadaş arıyorum, 30 yaşındayım, İstanbul’da yaşıyorum, Bekarım, Özel sektörde çalışıyorum

merhaba ben görme engelliyim

Merhaba ben görme engelliyim Diyarbakır dan evlenmek isteyen görme engelli beren arkadaşımız evlenmek için ciddi eş adayı arıyor. 

Engelli bayan arkadaş samsun

Engelli bayan arkadaş samsun yaş 40 yuzde 57 engelli raporum var her işimi kendim goruyorum kadrolu işte calışıyorum.

Engelli engelsiz bayan arkadas ariyorum

Engelli engelsiz bayan arkadas ariyorum. 35 yasindayim, görme engelliyim. Amerikada yasiyorum. Uygun birini bulursam evlenmek istiyorum. İsim: Ahmet

İşitme engelli bir arkadaş arıyorum

İşitme engelli bir arkadaş arıyorum. İşitme engelli birini aramamdaki amaç şartların/beklentilerin eşit olacak olması.

Hiçbir engelim yok engelli bir bayanla yuva kurmak istiyorum

Hiçbir engelim yok engelli bir bayanla yuva kurmak istiyorum. engelli bir bayanla yuva kurmak istiyorum. Evlenip ayrılmışta olabilir. 

Acil engelli eş ariyorum ege içinden

İsim: Gülfer Yaş: 48 Medeni hali: Boşanmış Yaşadığı bölge: Ege bölgesi slm egede oturan çocuksuz 48 yaşında bayanim arayisim karakteri ve engelli.

Ciddi Arkadaş Olmak ve Evlenmek İçin Engelli veya Engelsiz Bayan Arıyorum

İsim: Adem Yaşı: 44 Burcu: Koç Yaşadığı yer: İstanbul / Kağıthane İstanbul Kağıthane’de ikamet ediyorum. 44 yaşındayım. Koç burcundayım. % 50 Ortopedik.

Evlilik için engelli bayan arkadas ariyorum

Evlilik için engelli bayan arkadas ariyorum. Ben necat ciddi dürüst ve öz güven sağlıyacak engelli bayan arkadaş arıyorum İsim.

Ciddi evlilik düşünen engelli bayan arıyorum

Ciddi evlilik düşünen engelli bayan arıyorum. Merhabalar 1971 doğumluyum Ankara’da yalnız yaşıyorum. Kendim engelliyim. İsim: Mazhar Yaşı: 47 Yaşadığı yer: Ankara 

Engelliyim evlenmek istiyorum

Engelliyim ve evlenmek istiyorum İsim: Engin Yaşı: 31 Yaşadığı yer: Düzce Medeni hali: Bekar iyi günler ben engin çiçek düzcede oturuyorum %45 engelim.

Adana dan engelli bayan arkadaş arıyorum

Adana dan engelli bayan arkadaş arıyorum. 49 yaşındayım emekliyim 2 sene önce eşimden ayrıldım yalnız yaşıyorum ayaklarımdan engelliyim.

Engelliyim dul bir bayanla evlenmek istiyorum

İlgili İlanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu