Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları

Kadın

Sevgili hanımlar bu yazımızda sevdiğiniz erkeği kendinize bağlamanın yollarından bahsedeceğiz. Sevdiğiniz erkeği kendinize bağlamanın bir çok yolu vardır. Bunlardan ilki ise ona duymuş olduğunuz sonsuz sevgi ve ilgidir. Onu ne kadar sever ve ilgi gösterirsiniz o da size o kadar fazla bağlanır. Bir erkeği kendinize bağlamanın en basit yolu ona sonsuz bir sevgi duymak ve bu sevgiyi de her fırsatta ona hissettirmektir. Sevdiğiniz erkeği kendinize bağlamak istiyorsanız ilk olarak onun neleri sevdiğini ve bir kadında nelerden hoşlandığını tespit edin.

Sevdiğiniz erkek nelerden hoşlanıyor ise o yönde adım atmanız da doğru olacaktır. Bir erkeği kendinize bağlamanın ilk yolu ona karşı çok dürüst ve açık olmaktır. Onu kendinize bağlamak için ona karşı her zaman açık sözlü ve yalansız olun. Dürüst olmanız onu size daha da bağlar. Eğer sevdiğiniz erkek size karşı boş değilse size kendiliğinden bağlanır ve ilgi gösterir. Size karşı ilgisiz ve alakasız davranıyor ise onu kendinize daha fazla bağlamanın zamanı da gelmiş demektir. İlk olarak siz de onu ilgisiz bırakın. Unutmayın kaçan kovalanır. Bir erkeği kendinize bağlamak istiyorsanız her zaman kaçan taraf siz olun.

Böylece size karşı olan ilgisi daha da artar ve o da size daha fazla ilgi göstermeye başlar. Siz kaçın o sizi kovalasın. Bir kaç gün içinde size daha kuvvetli bir aşk ile bağlandığını ve eskisine göre daha fazla aşık olduğunu göreceksiniz. Bir erkeği kendinize bağlamanın bir başka yolu da her zaman güzel ve bakımlı olmaktır. Siz ne kadar güzel görünürseniz sevdiğiniz erkek size o kadar fazla bağlanır. Her zaman kendinize bakın ve güzel görünmeye şık olmaya dikkat edin. Güzel kokular sürün. Özellikle sevdiğiniz erkeğin beğeneceği kokuyu kullanmanız onu daha da etkileyecek ve kendinize bağlayacaktır. Sevginizi ona mutlaka hissettirin. Sarılın, elini tutun ona olan sevginizi her zaman belli edin. Bunlar da sevdiğiniz erkeği size bağlar. Erkeği kendinize bağlamanın bir başka yolu da ona karşı tatlı dilli ve güler yüzlü olmaktır. Bunları yapmanız halinde kısa süre içinde sevdiğiniz erkeğin size bağlandığını göreceksiniz.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ