Erkeğin Ciddi Düşündüğü Nasıl Anlaşılır?

Kadın

Özellikle sevdiğiniz hatta aşık olduğunuz bir erkekle beraberseniz onunla güzel bir gelecek düşünür durursunuz. Fakat gün ilerledikçe ve zaman hızlanmaya başladıkça erkeğin sizinle ciddi düşünüp düşünmediği konusu başınızın etini yeyip durur. Aslında bunu anlamak günlerce kafanızda saçma şeyler kurmaktan çok daha kolaydır. Şimdi bunlara biraz değinelim.

Sizinle ciddi düşünen bir artık sizin her saniye neler yaptığınızı merak eder. Çünkü sizin yapmış olduğunuz hareketler onların kafasında yer alan bazı şeyleri oturmasını sağlayacaktır. Böylelikle sizinle bir ömür geçip geçmeyeceğini kendi kafalarında kurup tartacaklardır. Emin olun ki sizin sıradan olarak görmüş olduğunuz günlük yaptığınız şeyler onlar için hiç öyle olmayacaktır.

Eğer ki sizi en yakın arkadaşları tanıştırıyorsa ve aynı zamanda ailesine sizi kız arkadaşı olarak tanıştırıyor ise işte bu durumda içinize güzel şeylerin oluşmasına izin vermelisiniz. Çünkü bir erkek asla ve asla ciddi düşünmediği bir kız ile sürekli olarak hayatında yer alan kişileri kaynaştırıp bir risk almayı tercih etmez.
Bir karar almak istediği vakit ilk olarak size danışıyor ve sizinle beraber konuyu düşünüp tartışarak bir sonuç bulmak istiyor ise bilmelisiniz ki bu erkek sizinle köküne kadar ciddi düşünüyordur. Hem aynı zamanda sizin hayata bakış açınıza da önem vermiş olduğunu bu hareketi kanıtlamaktadır.

Sizin herhangi ufak dahi olsa bir sorununuz meydana geldiği zaman size azda olsa vakit ayırıp sizi dinlemeye çalışıyor mu? Bu esnada size çözüm üretmeye çalışıp yanınızda oluyor mu? Eğer ki tüm bu sorduğumuz soruların cevabı evet ise bizimde size ciddilik konusunda köküne kadar evet diyeceğimizi bilmelisiniz.

Erkekler genel olarak kararsız kaldıkları zamanlarda ya arkadaşlarını yada ailelerinden birilerini arayarak bir fikir almaya çalışırlar. Fakat sizin hayatınızdaki erkek bunlardan önce sizi arıyor ise, hem sizin düşüncenize önem veriyor hemde sizi hayatında en merkez noktasında tutuyor demektir. Bu sebepten dolayı bu erkeğin merkezinden çıkmayın ve sonuna kadar ciddi olduğunu her zaman aklınızın bir köşesinde koruyun. Bu durum emin olun ki her kadına nasip olmaz.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç