Anasayfa / Arkadaşlık / Erkek arayan bayanlar

Erkek arayan bayanlar

Erkek arkadaş arayan bayan arkadaşlar

Sağlıklı bir ilişkiyi, kalıcı uzun süreli hatta ebedi bir birlikteliği erkeklerden çok bayanlar daha çok ister ve bu tür ilişkilerde kadınlar erkeklerden daha çok dürüsttür. Yalnız bir bayan illaki kendisine uygun bir erkeği gözden geçirmiyor değildir. Buna zaten kimse inanmaz muhakkak görüp beğendiği erkekler vardır. Eğri oturup doğruları konuşmak gerekiyor kimse alınıp darılmasın.

Güzelliğinde pek iddalı olmayan bayanlar veya çok güzel olup çok utangaç veya çekingen olan bayanların daha çok tercih ettiği sanal sohbet ortamlarında kendilerine erkekarkadaş aramaktadırlar. Bu durumun aynısı erkekler içinde geçerlidir tabi. Oturulan illere/ilçelere yakın sohbet odaları veyakişiler daha çok tercih edilmektedir. Buda neyin göstergesi oluyor biliyormusunuz? sanalda olsa bu işe ne kadar değer verildiğini, ne kadar ciddiye alındığımı gösterir.

Örnek vermek gerekirse kendi adıma konuşuyorum ben istanbulda ikamet ediyorum ve istanbullu bayanlarla sohbet ederek tanışıp arkadaş olabileceğim bayanlar tercihimdir.

Şimdi erkek arkadaş arayan bayanlar oturduğunuz ile veya ilçeye yakın olması şart değil diyorsanız mesele yok ama bu tarz arayışı sohbet odalarında yapmanız en doğrusu, en kalabalık ve online sayısı yüksek arkadaşlık siteleri chat siteleridir.

Erkek arayan bayan arkadaşlara mesaj gönder

CHAT ODASINA GİRİŞ YAPMAK İÇİN TIKLA

ARKADAŞLIK İLANI VERMEK İÇİN TIKLA

Bir mesaj mevcut

  1. Mehmet

    Ben mehmet konya 57yas canıgönülden dürüst her konuda paylasimci yalansiz bir arkadas dost ama zaman neyi gosterir bilemeyiz memoyufka@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir