Erkek arkadaş arıyorum ilanları sevgili ilanı23 yorum
3.920
Erkek arkadaş arıyorum ilanları sevgili ilanı

Erkek arkadaş arıyorum ilanları sevgili ilanı

Hayatta her insan bir şeylerinin olması için veya da gerçekleşmesi istediğiniz herhangi bir şeyin en güzel bir biçimde istediğiniz gibi gerçekleşmesi için ilanlar verilir.Bu gazete ilanları ve reklamlar olabilir. Bu sayede kişi istediği noktaya er ya da geç ulaşacaktır. Bunun için biz insanlar bir birey olarak genellikle gazetelere ilanlar verip istediğimize ulaşırız.

İlanlar, hayatımız da olmassa olmaz dediğimiz, herkesin ihtiyacı olan bir şeydir. İlanlar sayesinde kişi istediği şeye sahip olur. Kişinin istediği bir erkek arkadaş ilanı veya sevgili ilanı olursa işler çokta değişmez 🙂 Düşünsenize bir arsa istiyorsunuz ve istediğiniz arsanın ne kadar genişlikte olduğunu ve manzaralı olduğunu verdiğiniz ilanda belirtiyorsunuz. Siz de sevgili veya erkek arkadaş istiyorsunuz ve bunu ilanda belirtiyorsunuz. Aslında şöyle bir baktığımızda ikiside birbiriyle hemen hemen aynı öyle değil mi? Her ikisinde de kişi isteğini belirterek ilanını veriyor.

Bir gayrimenkulun ilanı oluyor da bir sevgilinin, bir erkek arkadaşın veya sevgilinin ilanı neden olmasın. İnsanlar bu gibi şeylere önem verirken diğerlerimiz de dertleşecek, sohbet edecek birine ihtiyaç duyar. Bu bence hiç te yanlış anlaşılmasın. Toplumumuzda genellikle bazı yönler yanlış anlaşılsa bile kişinin içindekilerini çok samimi duygularını asla bilemez.

Bu ilanı kişi durduk yere vermez. Demek ki kendini yalnız hisseden insanlar bu ilanı veriyor. Neden olmasın ki? Siz de eğer bir erkek arkadaş arıyorsanız veya da sevgili hemen çet sitemizi açıp hayat arkadaşınızı bulun. Dışardan yükselen gürültülere de asla kafanızı takmayın. Çünkü hepsi boş. Siz istediğiniz neyse ona göre hareket edin. Umarım istediğiniz kişiyle arkadaşlık kurup sevgili bulabilirsiniz.

CHAT ODASINA GİRİŞ YAPMAK İÇİN TIKLA

ARKADAŞLIK İLANI VERMEK İÇİN TIKLA


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 5 Temmuz 2014

Konu hakkında mesaj gönderin

Erkek arkadaş arıyorum ilanları sevgili ilanı için (23 Yorum) yapıldı

  1. Hayirli aksamlar ben mustafa 36 yasindayim 1evlilik yaptim kendine ozguveni olan ve dinine dusgun bayan arkadas ariyorum05384372314coluk cocuk muhabbeti edecekler aramasin