Erkek bay arkadaş arıyorum ilanları

Erkek bay arkadaş arıyorum ilanları

Erkek arkadaşı olmayan bayanlar, herhangi bir çıktığı ve görüşme aşamasında bir erkek arkadaşı olmayan bayanlar yok öyle hemen darılıp kırılmak, yok öyle hemen pes etmek. Devir aşk devri, devir sevgi devri, devir aşkların en kolay oluşabileceği devir. Oda nasıl’mı oluyor.?

Efendim artık aşklarda internete kadar düştü. Arkadaş sitelerinde baylı, bayanlı herkez aşkını arar oldu, yahu gülmeyin ne gülüyorsunuz espirimi yapıyorum ben gerçi sizin başınıza gelmediğinden gülüyorsunuzdur. Çıksın karşınıza aklınızı başından alıcak bir güzellik ozaman ben görürüm sizi.

Kendisine göre erkek arkadaş arayan hanımlar, aşağıdaki yorum yapma yerinden kafanızdaki erkeğin özelliklerini yazarak ilanı aşk yapabilirsiniz 😀

İnsanlar hayatta hayatı paylaşabileceği insanı çok kolay bulamayabiliyor. Ama şansı yaver giden arkadaşlar da aramızda varlığını sürdürüyor. Ve aradığı insanı şak diye buluveriyor hemencecik. Toplumda bu kişilere amma da ballısın derler 🙂 Dışardaki insanlar ne derse desin o ballı kişi hayatının aşkını bulmuştur ve hayatta mutlu olmaya bakıyordur. İşte kimi insanlar bu kadar şanslı olabiliyor. Hiç çaba sarfetmeden evliliğini kurup hayatına devam ediyor.

Bir çok şey için veya da kişi şansı için ilan dediğimiz bir faktöre başvurabiliyor. Bu hayatını birleştireceği bir insanı aramak bile olsa. Erkek bay arkadaş arayan bayanlar ilana gerek kalmadan gelin Arkadaş sitemize istediğiniz kişiyle Arkadaşlık ederek bunu sağlayabilir ve hayatınızın aşkını bile bulabilirsiniz. Her yerde bunu söylüyorum evet çünkü en büyük Arkadaşlıklar, en büyük akadaşlıklar aşkla devam eder 🙂

İster bayan arkadaş olsun aradığınız, istersede bay. Arkadaşlık sitemize gelip bir merhabayla işi çözebilir istediğiniz kişiyle arkadaşlık kurup ve bunu cümle aleme ilan edebilirsiniz 🙂 Şaka bir yana da kişi aradığını oldukca kolay bulamıyor. Bunun uğraşını verebilmek için bir çok kişiyle aramıza girişmek gerekiyor. Dediğim gibi hayatta her şey çok zor. Birini bulup arkadaş kurabilmek te zor. Gerçek arkadaşlığı bulabilmek zor aslında. Arkadaşlık sitemize girerek inşallah aradığınız bay veya bayayn arkadaşınızı bulabilirsiniz. Hoş Arkadaşlıklar diliyorum herkese.

Bu konuya erkek arkadaşlar da yorum bırakabilir tabi.

Erkek arkadaş arayanlara Mesaj yaz!

CHAT ODASINA GİRİŞ YAPMAK İÇİN TIKLA

ARKADAŞLIK İLANI VERMEK İÇİN TIKLA

ARKADAŞ ARAYANLAR


4 Kişi mesaj gönderdi “Erkek bay arkadaş arıyorum ilanları

  1. Merhaba 40 yaşında yakışıklı ve sırdaş bir beyim. Güvenebileceğim ve anlaşabileceğim yaşıma uygun TESETTÜRLÜ Hanımlarla tanışmak isterim. Eklerseniz sevinirim. SKYPE: kemalerenas@hotmail.com

  2. SLM BEN METE İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA OTURUYORUM. YAŞ.30 BOY.180 KUMRAL YAKIŞIKLI BAKIMLI KÜLTÜRLÜ DÜRÜST BEKAR BİRİYİM. KENDİME AİT EVİMDE YALNIZ YAŞIYORUM SEVMEK SEVİLMEK AŞIK OLMAK UZUN SÜRELİ CİDDİ VE GÜZEL BİR İLİŞKİ YAŞAMAK İSTİYORUM.GEZMEYİ EĞLENMEYİ SEVEN BİRİYİM BENİM YALNIZLIĞIMI PAYLAŞACAK BANA EŞLİK EDECEK CİDDİ SEVECEN BAKIMLI DÜRÜST BAYAN ARKADAŞ ARIYORUM İSTANBUL CİVARINDAN BAYANLARIN ARAMASINI BEKLİYORUM.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir