Erkekler Bir İlişkide Ne İster?

Kadın

Erkekler Bir İlişkide Ne İster ?
Bir beraberliğiniz var ve karşınızdaki erkeğin arkadaşlıkde daha mutlu olmak için neler beklediğini mi merak ediyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Erkekler ilk önce kadınların güzelliğine vurulurlar. Bu doğrudur; fakat arkadaşlıkde bir erkek için sadece güzellik yeterli olmayacaktır. Bunun yanında erkek pek çok şey ister. Eğe bunları bilirsek erkeğimizi kendinize daha sıkı bağlayabiliriz. Hadi o zaman başlayalım!

1- ANLAŞILMAK İSTERLER!
Erkekler karşılarındaki kadından kendisini anlamasını, dinlemesini ve destek olmasını isterler. Eğer kadın onun bu isteklerini yerine getirirse hayatın stresinden hep onun yanına kaçacak hatta onu sığınacak huzurlu bir liman olarak görecektir. Eğer onu mutlu etmek ve kendinize bağlamak istiyorsanız ona zaman ayırın, halini hatırını sorun, dertlerini paylaşın ve onunla beraber çözüm üreterek ona bu süreçte destek olun. Bunu yapabilirseniz erkeğinizi çok mutlu edebilirsiniz.

2- HUZUR BULMAK ONLAR İÇİN ÖNEMLİ !

Erkekler sakin, mantıklı ve uzlaşmacı kadınları her zaman tercih ederler. Sürekli kavga çıkaran, trip atan kadınlardan bir süre sonra yorulurlar ve böyle kadınlar bir süre sonra onları sıkmaya başlar. Dolayısıyla o kadından uzaklaşırlar. Bu nedenle arkadaşlıkde erkeğini huzur verin. Sudan sebeplerle tartışma çıkarmayın. Tartışma çıktığında ise olayı büyütmeyin. Yıkıcı değil yapıcı olmaya bakın. Böylece sizin yanınızda huzur bulacak ve dinlenecektir.

3 MUTLU BİR CİNSEL HAYAT!
Erkekler arkadaşlıklerinde mutlu ve sorunsuz cinsel hayatlarının olmasına önem verirler. Erkeğinizi yatakta mutlu edin. Onun için farklı pozisyonlar deneyin. Onu şaşırtın ve baştan çıkarın. Cinsel hayatınıza renk katmak sizi birbirinize daha çok bağlayacak ve gündelik problemlerinizi çözmenizde yardımcı olacaktır. Yatakta onu reddetmeyin. Farklı deneyimlere açık olun. Örneğin arabada sevişin veya kimsenin görmeyeceği ıssız bir yerde.Böyle küçük muziplikler onu çok heyecanlandıracaktır ve dolayısı arkadaşlıknize harika bir etki yaratacaktır.

4-KADININI KORUMA İÇGÜDÜSÜNE KARŞI ÇIKMAYIN!
Erkekler yapı olarak geçmişten günümüze kadınlarını korumaya meyillidirler. Korumacı davranışları sizi bazen boğabilir ama ona izin verin. Sizi korusun, kollasın. Böylece size daha çok sevgi duyacaktır. Aynı zamanda bu yaptıkları davranış ona iyi gelecek, kendini daha güçlü hissedecektir. Bu fırsatı ona verirseniz çok iyi edersiniz.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç