Erkekler Hakkında Bilmeniz Gereken Gerçekler


Kadın

ERKEKLER HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN GERÇEKLER

Kadın-erkek ilişkilerinde asırlardır süregelen kadınların erkeklere göre fazla ayrıntıcı olmasından kaynaklanan bitmez tükenmez nazları, erkeklerin kadınların bu huylarını tolere edememe yani anlamamalarından doğan bir çatışma vardır. Aslına bakılırsa erkeklerin kimyası kadınların kimyasından daha basittir ki hayatı yaşayış şekillerinden de anlaşılabilir bu durum. Kadınların detaycılığı bu durumu ilişkiye dahil etmeye yanaşmasa da erkekler ilişkilerini de aynı düzende devam ettirmek ister. Ancak kadınların bu duruma alışamayacağı apaçık şekilde ortadadır. Dolayısıyla kadınların, erkeklerin iyi veya kötü yanlarını yani erkeklerin hakkındaki gerçekleri bilmesi bu durumu daha iyi yönetebilmesini sağlayacaktır. Peki, erkekler hakkında bilinmesi gereken gerçekler nelerdir?

• Kadınlar ilişkilerinde sürekli karşı taraftan kendilerindeki değişiklikleri fark etmelerini isterler. Ancak saç kesiminde olsun kilo kaybında olsun eğer çok büyük bir uçurum yoksa erkekler bu farklılığı anlayamazlar. Çünkü beyin yapıları kadınlarınki kadar karışık değil.

• Erkekler kendi alışverişlerinde mağazaya girerler ve 15 dakika içinde beğenir, dener ve öderler. Yani basit bir alış veriş politikaları vardır. Sizinle alış verişe gelmemelerinin nedeni budur.

• Eğer bir erkek sizi çekici ve güzel bulmazsa zaten bir ilişki yaşamazdınız. Dolayısıyla ben “güzel miyim” gibi sorular sorarak güvensizliğinizi belli etmeyin.

• Erkekler asla izlediğiniz dizi ve filmlerdeki gibi mükemmel canlılar değiller. Sizin olduğu gibi onlarında eksik yanları var.

• Bir erkek sizi ne kadar severse sevsin yakın çevresinden kadınları da çekici bulabilirler. Tabi bu sizi aldattıkları anlamına gelmez. Ancak bu konu rahat olunabilecek konulardan değil.

• Bir erkek ne kadar yakışıklı ve karizmatik olursa olsun her zaman dış görünüşlünden dolayı güvensizlik içindedir. Dolayısıyla sizden dış görünüşleriyle ilgili iltifat duymayı sandığınızdan ya da söylediklerinden daha çok severler.

• Sanılanın aksine erkekler raf takma, musluk tamir etme, lastik değiştirme gibi konularda çok da becerikli değillerdir.

• Bir erkek fazla yalan söylüyorsa bu onu fazla sıktığınız anlamına gelir.

• Erkekler hem araba sürmeyi hem de adrenalini baya severler. Bu konularda onları fazla sıkmak ise sizden uzaklaşmalarına neden olur.

• Hiçbir erkek aile, iş arkadaşları gibi topluluklarda partnerleriyle tartışmak istemez. Eğer tartışılacak bir konuyu öyle bir ortamda tartışmazsanız bu sizi onun gözünde ayrı bir noktaya taşıyacaktır.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ