Erkekler Kadınlardan Ne İster ?

Kadın

Erkekler Kadınlardan Ne İster ?

Çoğu kadın merak eder. “Bir erkeği nasıl etkileyebilirim?” veya “Benden hoşlanması için neler yapmalıyım?” Erkeklerin bizden neler istediğini düşünür dururuz. Eğer sizin de aklınızda böyle sorular dönüp duruyorsa hayatınıza bir erkek almak üzeresinizdir. Bu yazımda size karşı cinsimiz olan erkeklerin bizden neler istediğini ve onları nelerin mutlu edeceğini anlatacağım sizlere.

1-İyi bir eş ve mutlu bir hayat!
Erkekler bir kadını gerçekten hayatlarına almak ve geleceğini beraber şekillendirmek istiyorsa mutlaka iyi bir eş ister. Peki erkeğin istediği tarzda iyi bir eş nasıl olunur? İyi bir eş ne demektir? Hemen yanıtlayayım. Erkekler için onunla beraber gelecek hayalleri kuran, çocukları seven, kendisininin anne, baba ve akrabalarını sevecek bir eş onun için vazgeçilmezdir. Hatta bazı erkeklerin hayali de budur. Onu sonsuza kadar mutlu edecek iyi bir eş. Eğer sevgi dolu olduğunuzu ona gösterirseniz bu onu çok mutlu edecektir.

2- Pozitif kadınlar her zaman bir adım önde!
Erkekler pozitif ve enerjik kadınları severler. Bir beraberliğe başlayacakları kadını buna göre seçerler. Eğer onun gözüne girmek istiyorsanız dedikodu, dırdır ve kavgadan uzak durun. Her zaman uzlaşmacı olmaya çalışın. Yıkıcı değil yapıcı olun ki ona hayat enerjisi verin. Böylece sizin yanınızda huzur bulacak ve sizden ayrılmak istemeyecektir.

3- İyi yemek yapan, annesine benzeyen kadınlar gözdedir!
Kabul edelim ki her erkek sevdiği kadında bir parça annesini görmek ister. Örneğin ona annesi gibi harika yemekler pişirebilirsiniz. Bilhassa onun sevdiği yemekleri öğrenip yapmanız onu çok mutlu edecektir.

4-Özgüven sahibi, başarılı bir kadına asla hayır diyemezler!
Erkekler sinik kadınları pek sevmezler. Bunun yerine kariyer sahibi, tuttuğunu koparan kadınlar onlara daha çekici gelir. Ona özgüveninizi gösterin. Başarılarınızı anlatın. Bu hem size olan saygısını artıracak hem de onun gözünde daha etkileyeci hale geleceksiniz.

5-Onu her anlamda cezbeden kadınlara bayılırlar!
Erkekler için kadınların dış görünüşü çok önemlidir. İnkar etseler bile bu öyledir. Bunun için özellikle baş başa kaldığınızda onun için seksi kıyafetler giyebilirsiniz. Buna bayılacaktır. Ayrıca özel yaşamınızda yenilikler yapmanız, onu heyecanlandırmanız işe yarayacaktır. Onu mutlu edecek şeyleri yatakta deneyin. Dişiliğinizi kullanın. Böylece huzuru sizde bulacak ve sizden hiç kopmak istemeyecektir.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç