Erkekler Nelerden Hoşlanır

Kadın

Erkekler bir kadında neler olmasını ister? Erkekleri cezbeden nedir? İşte size bugün bu konu üzerinden bilgiler aktaracağım. Siz de bir erkeği elde etmek için bu basit ama etkili tüyoları hayat felsefesi haline getirirseniz sizden çok hoşlanacağına garanti veriyorum.

1-Zarif, Özgüvenli ve Sıcakkanlı Kadınlar
Erkekler bir kadının zarif, nazik olmasını yeğlerler. Doğrusunu söylemek gerekirse kavgacı ve dırdırcı kadınları itici bulurlar. O nedenle ne olursa olsun kibarlığı elden bırakmıyoruz. Eğer onu etkilemek istiyorsanız onun yanındayken oturup kalkmanıza ve davranışlarınıza ekstra önem verin. Diğer bir yandan erkekler sinik kadınlardan hoşlanmazlar. Onları etkilemek için özgüven şart. Bunu ona gösterirseniz size hem saygı duyacaktır hem de sizden gerçek anlamda etkilenecek hatta sizi etkilemeye çalışacaktır. Aynı zamanda eğer onun hoşuna gitmek istiyorsanız somurtkan olmayın. Dozunda güzel şakalar yapmayı deneyebilirsiniz. Bu aranızda güzel bir etkileşim olmasını sağlayacaktır.

2- Ona başarılarınızdan bahsedin!
Bir erkek kadının başardığı şeylere hayran kalır. Eğer size hayran olmasını istiyorsanız ona birkaç başarılarınızdan veya hayallerinizden bahsedin. Bu sizi onun gözünde çok çekici kılacaktır. Çünkü erkekler tuttuğunu koparan kadınları çok beğenirler.

3- Ona karşı anlayışlı olun!
Erkekler günlük yaşamlarında sürekli anlaşılmak isterler. Eğer onu oturup dinlerseniz ve ne demek istediğini, ne hissettiğini empati kurarak anlayabilirseniz bu onun çok hoşuna gidecek ve sizden kopamayacaktır. Bu nedenle onu dinleyin ve gerektiğinde ona destek olun.

4- Onun için güzel bir sofra hazırlayın!
Erkeklerin kalbine giden yol midesinden geçer derler ya tam olarak durum böyle. Erkekler için annelerinin yemekleri her zaman ayrıdır. Eğer siz de annesi kadar güzel yemekler pişirir onun için güzel bir sofra hazırlarsanız emin olun sizden çok hoşlanacaktır. Özellikle onun sevdiği yemekleri yapma konusunda ustalaşın. Sizi asla yanından ayırmayacaktır.

5- Bakımlı kadınlar her zaman önde!
Evet kızlar, biliyorsunuz ki erkekler ilk önce kadının dış görünüşüne önem verirler. Bu yüzden de her daim bakımlı olmaya özen göstermeniz gerekiyor. Kendinizi asla salmamalısınız.Hatta onun yanındayken işin içine birazcık seksepatile kıyafetler katmanız onun size deli olmasına yeter de artar bile.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ