Erkeklere Çekici Gelen Kadınların Özellikleri

Kadın

Erkeklere Çekici Gelen Kadınların Özellikleri
Sevgili okurlar bu yazımızda erkeklere çekici gelen kadın özelliklerinden bahsedeceğiz. Erkekler ne tür özellikleri çekici bulur kısaca bunlara değineceğiz. Çoğu erkek dış güzelliğin hiç önemli olmadığını söylese de dış görünüş bir çok erkeği etkiler. Kadınlardaki çekici gelen özelliklerden biri de şüphesiz ki güzelliktir. Güzel ve alımlı kadınlar erkeklere her zaman daha çekici gelir.

Bir kadının yalnızca güzel olması da yeterli değildir. Alımlı olması, şık olması da etkilidir. Bir kadın duruşu ve bakışı ile de bir erkeğe çekici gelebilir. Bir duruş yada bir bakış bile çekici olması için yeterlidir. Erkeklere çekici gelen bir başka özellik ise, kadınların gülüşüdür. Bir çok erkek sevdiği kadının gülüşünü çekici bulur. Erkekler sevdikleri kadının gülüşünden kolayca etkilenir. Bir başka özellik ise fiziki özellikleridir. Erkekler fiziği güzel olan kızlara daha fazla ilgi duyarlar. Erkeklere çekici gelen kadın özellikleri kişiden kişiye değişim gösterir. Fakat bir çok erkek güzel kadınları her zaman çekici bulur.

Bir kadının gözleri de erkeğe çekici gelebilir. Kıskanan kadınlar da bir çok erkek tarafından çekici bulunur. Erkekler kendisini seven ve kıskanan kadını her zaman çekici bulur. Erkeklere çekici gelen kadınlar kendisini kıskanan kadınlardır demekte doğru olacaktır. Erkeklere çekici gelen bir başka özellik ise yemek yemeyi seven kadınlardır. Sanılanın aksine erkekler diyet yapan kadınlar yerine istediği şeyi özgürce yiyebilen ve kilo almaktan korkmayan, kendine güveni olan kadınları daha da çekici bulurlar.

Bir çok erkek zayıf kadınları sevse de, sevdiği kadının doğal olmasını ve istediği şeyi yiyebilmesini diyet yapmasına tercih eder ve bunu daha çekici bulur. Erkekler naif kadınları daha çekici bulurlar. Naif bir duruş ve sakinlik erkekleri her zaman etkiler. Erkekler kadındaki sakinlikten mutlaka etkilenir. Bir çok erkek mahsun duruşlu ve sakin yapılı kadınları daha çekici olarak görür. Şımaran kadınlara göre bu kadınlar bir çok erkeğe daha çekici gelmektedir. Bu nedenle sevdiğiniz erkeğin yanında her zaman daha sakin ve naif olmaya özen gösterin. Unutmayın sevdiğiniz erkeğin gözündeki en çekici kadın her zaman sizsiniz.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç