Erkeklere göre evlenilecek kadın nasıl olmalı

Kadın
evlilik amaçlı

Erkeklere göre evlenilecek kadınlar, kızlar ve bayanlar nasıl olmalı, ne özelliklere sahip olmalı ki erkeklerin evleneceği kadınlar arasında favori olsun. Erkeklere göre evlenilecek kadınlar nasıl olmalıdır gelin hep beraber bir göz atalım, yorumlayalım ve tartışalım.

Erkek ve kadının birbirine karşı çekici olması.
Çekicilik diyince aklınıza güzellik veya başka şey gelmesin. Çekicilik erkek eşinizi, dostunuzu veya arkadaşınızın yanındayken onunla geçirdiğiniz vakitlerde keyif, neşe var ise kesinlikle o erkek sizinle mutludur.

Dış görünüm

Erkeklere göre evlenilecek kadınlar kapalı veya açık olmasının hiç bir önemi yoktur. Kadının giyimi ve kuşamı temiz ve düzenli olmalıdır. Erkek koluna takınca sizi alnı dik yolunda yürümeledir.

Güven dürüstlük sadaaket
Sağlam bir evlilik kurmayı hem kadınlar hemde erkekler çok ister. Bunun için de erkek ve kadın arasında şüphesiz güven olmazsa olmazlardır. Bu güveni sağlayabilmeniz için sözlerinizin, düşüncelerinizin, dış çevreye olan saygınlığınız ön plandadır.

Anlayış çok önemli

Erkeklere göre evlenilecek kadınların anlayış yönünde üst düzey olmalıdırlar. Gereksiz kıskanmalar, erkeğin yapacağı işe burunlarını sokmalar erkeği bir hayli derecede gerer ve sinirlendirir.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç