Erkekleri Değiştirmenin Yolları

Kadın

Erkekleri Değiştirmenin Yolları

Eşiniz ya da sevgilinizin beğenmediğiniz huyları var ve bunlardan nasıl geçirtirim mi diyorsunuz? Evet o zaman doğru yerdesiniz.

Öncelikle bayanların en çok şikayet ettiği konular arasında erkeklerin düzensiz olmaları gelir. Onunla kavga etmek yerine onunla güzelce konuşarak ondan ne istediğinizi anlatın. Baktınız olmuyor hiç bir şeyine dokunmayın. Belli bir süre sonra kendisi fark edecektir.

Maç olduğu zaman hiç bir şeyi gözü görmüyor mu? Sizde ona bunun aynısı yapın. Bir hobi ya da bir dizi izlerken pür dikkat ona kendinizi verin. Kısasa kısas..

Sürekli teknolojik eşyalarla mı ilgileniyor bağırıp çağırsanız da çok geç çünkü bunu ondan vazgeçirtmeniz çok zor. Siz de onun eğlendiği şeylere bir göz atın birlikte yapmayı deneyin. Zıtlaştıkça daha çok ilgisini ona verecektir. Baskı yaparak kendinizden uzaklaştırırsınız.

Alışkanlıklar öyle kolay kolay geçmez. Bu yüzden sabırlı ve anlayışlı olmanızda fayda var.
Onları değiştirirken ortak hobilerinizi bulmaya çalışın birlikte daha çok zaman geçirerek eski alışkanlıklarını kaybetmeye başlayacaktır.

Mesela birlikte tenis oynayın. Yüzmeye gidin. Araba yarışı oynayın. Sizinle yeri geldiğinde arkadaşı gibi eğlenebilmeli sevgiliniz.

Erkekler gülümseyen kadınları severler ondan bir şey istediğinizde tebessümle ve tatlı dille söyleyin. Emin olun istemediğiniz şeylerden uzak durmaya çalışacaktır. Ev de ev işlerinde size yardım etmiyor mu eşiniz? Biraz işin ucundan tutsun mu istiyorsunuz? Biraz dişiliğinizi kullanın bayanlar 😉 Ve birlikte eğlenceli bir hale getirin yardımlaşmayı.

Erkekler çevresindeki kişileri görünce biraz hareketleri değişir. Çoğu erkek de vardır bu kendini kanıtlama çabası. Eğer o anda yanlış bir sözü ya da davranışı olduğunda herkesin içinde değil eve gittiğinizde karşınıza alıp konuşun.

Ve erkeklerin biraz odun olması. Halk dilinde bayanlar arasında çok kullanılır. Romantik olmak ruhlarında yok erkeklerin. Sevgiliyken şunu yapardı şimdi yapmaz oldu diyenleri duyuyorum. Bırakın içlerinden geldiklerinde bir şeyler yapsınlar. Sizin demeniz ile değil. Bir de şu açıdan bakmak lazım siz onu mutlu edecek ani süprizler yapıyor musunuz? Hep beklemek ile olmaz hanımlar biraz da siz değişiklik yapın olmaz mı? 🙂

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç