Erkekleri Kendine Bağlamanın Garantili Yolları

Kadın

Erkekleri Kendine Bağlamanın Garantili Yolları

Biz kadınlar aşık olduğumuz zaman karşımızdakine çok bağlanırız. Hatta ona alışınca durum öyle bir hal alır ki gözümüz ondan başkasını görmez. İlişkimiz gayet güzel gidiyor olabilir fakat kendi içimizde sonunda benden sıkılacak mı veya beni başka biriyle aldatacak mı kuşkuları yaşarız. Onu sürekli kontrol ederiz. Bize olan hal ve tavırlarına anlam yükleriz. Kimlerle konuşup görüştüğüne dikkat ederiz. Bize bunu yaptıran ise kuşkudur. İşte bu kuşkuya bitirecek olan şey ise sevgilimizi kendimize bağlamak, gözünün bizden başkasını görmemesini sağlamaktır. “Peki, sevgilimi kendime nasıl bağlayacağım?” diye kara kara düşünüyorsanız merak etmeyin. Çözümü işte bu yazıda öğreneceksiniz!

Bakımlı olun!

Çoğu erkek inkar etse de erkekler ilk önce kadınların dış görünüşüne tav olurlar. Onlar için dış görünüşümüz kesinlikle çok önemlidir. Sevgiliniz” Boşver, ben senin doğal halini seviyorum ” mu diyor. İnanmayın. Kesinlikle bakımlı ve alımlı kadınları daha çekici buluyorlar. Onun için asla nasıl olsa sevgilim benim doğal halimi beğeniyor diyip kendimizi salmıyoruz. Elimizden geldiğince dış görünüşümüze dikkat etmeli, her daim bakımlı ve güzel gözükmeliyiz. Bu bir erkeği elimizde tutabilmek ve kendimize bağlayabilmek için ilk silahımızdır.

Onu anlayın!

Erkekler sevilmekten çok eşi tarafından anlaşılmak isterler. Bir derdi veya bir sorunu olduğunda onu dinleyin, anlamaya özen gösterin. Onun derdine ortak olun. Çözümler üretin. Onunla bu konu hakkında konuşun, bir şeyler paylaşın. Böylelikle eşiniz sizi sığınabileceği bir liman olarak görecektir. Ne zaman canı bir şeye sıkılsa, bir sorunu olsa size ihtiyaç duyacaktır. Böylelikle sizsiz yapamayacağını düşünecektir ve size bağlanacaktır.

Yemek yapmayın öğrenin!

Erkekler için annelerinin yemeklerinin yeri her zaman ayrıdır. Hatta o yemeklere bayılırlar. Peki neden biz de onları etkilemek için bu silahı kullanmayalım öyle değil mi? Erkekler her zaman dışarıda yemekten hoşlanmazlar. Bir süre sonra bundan sıkılacaklardır. O nedenle yemek yapmayı öğrenmeli ve arada sırada da olsa ona güzel yemekler yapmalısınız. Özellikle eşinizin sevdiği yemekler konusunda uzmanlaşırsanız sizden çok etkileneceği kesin kızlar.

Onu cezbedin!

Erkekler için kadınların dişiliğini göstermesi çok önemlidir. Mutlu bir özel hayatınız varsa inanın bana dizininizin dibinden asla ayrılmayacaktır. Bu nedenle özel yaşamınızda yeniliklere açık olun ve onu mutlu edin.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç