Kadın

Erkekleri Kıskandırmanın Yolları

Erkekleri kıskandırmanın yolları, Hoşlanılan erkeği kıskandırmak için yapmanız gerekenler, erkeği kıskandırmak için yapmanız gerekenleri sizlere aktarıyoruz. Aman dikkat diyoruz fazla kıskandırmamakta fayda var yoksa erkekler kırıcı olabilir.

Sevgili hanımlar bu yazımız da erkekleri kıskandırmanın yollarından bahsedeceğiz. Kimi zaman erkekleri kıskandırmak iyi bir yöntem olabilir. Erkekleri kıskandırmak için ilk yapmanız gereken gizemli davranmak ve onu bir süre ilgisiz bırakmaktır.

Bir erkeği en basit yoldan kıskandırma

İlgisizlik: Bir süre onunla ilgilenmeyin. İlgisiz davranın. Bu erkeğin dikkatini kısa sürede çeker ve bir süre sonra sizi kıskanmaya başlar. İlk kural erkeği bir süre ilgisiz bırakmaktır. İkinci kural ise bir gizem yaratmaktır. Kimle konuştuğunuzu, kimle dışarı çıktığınızı artık onunla paylaşmayın. Bu erkeğin kısa süre içinde dikkatini çeker ve sizi merak etmeye hatta kıskanmaya başlar.

Bakımlı ol, ilgisizliğe devam et: Bir başka yöntem ise kendinize her zaman olduğundan daha fazla özen göstermek ve daha bakımlı olmaktır. Her zaman bakımlı ve şık olmaya özen gösterin. Güzel bir şekilde hazırlanın. Güzel kokular sürün. Fakat bir yandan da ona karşı son derece ilgisiz davranın. Erkekler buna kayıtsız kalmaz ve kısa bir süre sonra kıskançlık yapmaya başlarlar.

İlgisiz davranmak ve bir süre onu arayıp sormamak kesinlikle işe yarar. Sosyal aktivite alanlarınızı da bu sürede arttırın. Daha çok sosyal olmaya özen gösterin. Daha fazla gezin, tek başınıza yürüyüş yapın yada akşam arkadaş çevreniz ile buluşun. Bunlar bir süre sonra erkek arkadaşınızın sizi kıskanmasını sağlar . Erkekleri kıskandırmak için bir başka yol ise bir başkasına karşı yakın olmaktır.

Başka birisiyle samimiyeti arttırma: Bir arkadaşınıza gösterdiğiniz yakınlık erkeği kıskandırır. Bu da size karşı olan ilgi ve alakasının artmasını sağlar. Bir erkeği kıskandırmak o kadar da zor değildir aslında. Erkekler sevdiği kadını çok kolay kıskanabilir. Seven erkek sevdiği kadını mutlaka kıskanır. Kıskançlık da bir sevgi gösterme biçimidir. Kısıtlamak asla doğru bir şey değildir ama kıskanmak doğal bir süreçtir. Erkeklerin kıskanması doğal bir olaydır.

Telefonunuzu ona vermeyin: Bu yöntem erkeği adeta çıldırtabilir. Telefonunuza mesaj gelince yada birisi arayınca yanından uzaklaşarak görüşme yapın. Bu duruma düşen erkek adeta deliye döner ve kiminle konuştuğunu sormadan asla edemez.

Erkekleri Kıskandırmanın Yolları

Sevdiğiniz erkek sizi kıskanmıyor ve sizi çok fazla ilgisiz bırakıyor ise siz de onu kıskandırarak ilgisini yeniden üzerinize çekebilirsiniz. Kıskandırmak için ilgisiz davranmak, tek başınıza farklı sosyal faaliyetlere katılmak, eskisine oranla daha bakımlı olmak işe yarayacaktır. Siz de bu yöntemlerle sevdiğiniz erkeği kıskandırabilir ve ilgisini üzerinize çekebilirsiniz.

Yararlı içerikler

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu