Erkekleri Soğutan Davranışlar Nelerdir?

Kadın

Erkekleri Soğutan Davranışlar Nelerdir?

Erkekler hakkında çok şey bilmeye gerek yok. Detayı sevmeyen bir cins olan erkeği en çok ayrıntılar boğar. Ona karşı her zaman net ve dürüst olun. Söylediğiniz her sözün altında kadınlar gibi buzağı aramaz hiçbir erkek. Onu kaybetmek istemiyorsanız yapıcı davranışlarda bulunun yıkıcı olmayın. Erkekleri kadınlardan soğutmak çok da zor değildir. Bu vereceğimiz tüyolar erkekleri sizden soğutabilir. Tabii soğumasını istemiyorsanız bu tarz davranışlarda bulunmayın. Sürekli trip atmak erkeklerin kadınlardan soğumasına neden olur. Ve sürekli aynı konuları konuşmanız da erkeklerin size karşı düşüncelerini değiştirir.

Fısıldayarak konuşmanız onu sizden soğutabilir. Bir arkadaşınızla fısıldayarak konuşursanız birlikte olduğunuz kişi bunu yanlış anlayabilir. Acaba benim hakkımda mı konuşuyor diye düşünür. Kırılabilir. Bir erkeğe onun hiç sevmediğini bildiğiniz şeyler yaptırmanız onu kaybetmenize neden olur. Her insanın sevmediği şeyler vardır. Ona sevmediği davranışlarda bulunmayın.Yersiz kıskançlıklarda bulunmanız onu sinir edebilir ve bu durum çok yaşanırsa sizden uzaklaşabilir. Erkeklere benimle ilgilenmiyorsun demeyin. Bu durumda onları sinir eder. Sürekli sizinle ilgilenmesini istemeyin. Bazı zamanlar onu rahat bırakın. Kilomu aldım diye soran bir kadından erkekler çok çabuk soğur. Erkekleri terleten bir sorudur kilo mu aldım sorusu.

Evet, bu günlerde sanki biraz kilo aldın dese, muhtemelen sizin diyeceğiniz sen kendi göbeğine bak olacaktır. Madem kilo aldığınızı kabullenmiyorsunuz, kendi duymak istemediğiniz sözleri karşınızdaki insana söylemeyin. Alışverişte hangisi diye sormayın. Erkekler alışverişte seçimi kadına bırakır. Bir erkeğe bunaltıcı bir şekilde hangisi bana yakışır diye sormayın. Erkeğin bu durumda size vereceği cevap, sen giyeceksin ben değil ,olacaktır. Zaten kıyafetinizi beğenmediyse ya da onu rahatsız edecek bir durum var ise, yanınıza gelerek işte çok açık ya da çok kısa gibi tepkilerle beğenmediğini size söyleyecektir. Eğer bir şey demiyorsa elbisenizi beğenmiş demektir. Bir kadının bir erkekten soğuması için çok neden vardır, fakat bir erkek bir kadından soğuyorsa bu nedenler çok basit olaylar yüzünden çıkmıştır. Erkekler rahatlarına düşkün yaratıklardır. Bir kadın olarak onları rahat bırakmıyorsanız bile rahat bırakıyormuş gibi yapın. Aşırı ilgi erkeği çileden çıkarır. Hak ettiği kadar sevgi verin, yeter.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç