Kadın

Erkekleri Soğutan Davranışlar Nelerdir?

Erkekleri soğutan davranışlar nelerdir? Erkekleri sevdiği kızdan soğutan şeyler hakkında detaylı bilgiler, Erkeklerin kadınlarda gıcık gittiği durumları sizler için sıraladık.

Erkekler hakkında çok şey bilmeye gerek yok. Detayı sevmeyen bir cins olan erkeği en çok ayrıntılar boğar. Ona karşı her zaman net ve dürüst olun. Söylediğiniz her sözün altında kadınlar gibi buzağı aramaz hiçbir erkek. Onu kaybetmek istemiyorsanız yapıcı davranışlarda bulunun. Yıkıcı olmayın.

Erkekleri kadınlardan soğutmak çok da zor değildir. Bu vereceğimiz tüyolar erkekleri sizden soğutabilir. Tabii soğumasını istemiyorsanız bu tarz davranışlarda bulunmayın.

  • Trip: Sürekli trip atmak erkeklerin kadınlardan soğumasına neden olur. Ve sürekli aynı konuları konuşmanız da erkeklerin size karşı düşüncelerini değiştirir.
  • Fısıldayarak konuşmanız onu sizden soğutabilir. Bir arkadaşınızla fısıldayarak konuşursanız birlikte olduğunuz kişi bunu yanlış anlayabilir. Acaba benim hakkımda mı konuşuyor diye düşünür. Kırılabilir.
  • Bir erkeğin sevmediği şeyleri yapmanız onu kaybetmenize neden olur. Her insanın sevmediği şeyler vardır. Ona sevmediği davranışlarda bulunmayın.
  • Yersiz kıskançlıklarda bulunmanız onu sinir edebilir ve bu durum çok yaşanırsa sizden uzaklaşabilir.
  • Erkeklere benimle ilgilenmiyorsun demeyin. Bu durumda onları sinir eder. Sürekli sizinle ilgilenmesini istemeyin. Bazı zamanlar onu rahat bırakın.
  • Kilomu aldım mı? diye soran bir kadından erkekler çok çabuk soğur. Erkekleri terleten bir sorudur kilo mu aldım sorusu. Evet, bu günlerde sanki biraz kilo aldın dese, muhtemelen sizin diyeceğiniz kelime şu “sen kendi göbeğine bak” olacaktır. Madem kilo aldığınızı kabullenmiyorsunuz, kendi duymak istemediğiniz sözleri karşınızdaki insana söylemeyin.
  • Alışverişte hangisi diye sormayın. Erkekler alışverişte seçimi kadına bırakır. Bir erkeğe bunaltıcı bir şekilde hangisi bana yakışır diye sormayın. Erkeğin bu durumda size vereceği cevap, sen giyeceksin ben değil ,olacaktır. Zaten kıyafetinizi beğenmediyse ya da onu rahatsız edecek bir durum var ise, yanınıza gelerek çok açık ya da çok kısa gibi tepkilerle beğenmediğini size söyleyecektir. Eğer bir şey demiyorsa elbisenizi beğenmiş demektir.
  • Bir kadının bir erkekten soğuması için çok neden vardır, fakat bir erkek bir kadından soğuyorsa bu nedenler çok basit olaylar yüzünden çıkmıştır. Erkekler rahatlarına düşkün varlıklardır. Bir kadın olarak onları rahat bırakmıyorsanız bile rahat bırakıyormuş gibi yapın. Aşırı ilgi erkeği çileden çıkarır. Hak ettiği kadar sevgi verin, yeter.

Benzer Yazılar

Bunlarda Erkeklerin Hoşuna Giden Davranışlar

mutlu-erkek

Erkekler bir kadında neler olmasını ister? Erkekleri cezbeden nedir? İşte size bugün bu konu üzerinden bilgiler aktaracağım. Siz de bir erkeği elde etmek için bu basit ama etkili tüyoları hayat felsefesi haline getirirseniz sizden çok hoşlanacağına garanti veriyorum.

1- Zarif, Özgüvenli ve Sıcakkanlı Kadınlar
Erkekler bir kadının zarif, nazik olmasını yeğlerler. Doğrusunu söylemek gerekirse kavgacı ve dırdırcı kadınları itici bulurlar. O nedenle ne olursa olsun kibarlığı elden bırakmıyoruz. Eğer onu etkilemek istiyorsanız onun yanındayken oturup kalkmanıza ve davranışlarınıza ekstra önem verin. Diğer bir yandan erkekler sinik kadınlardan hoşlanmazlar. Onları etkilemek için özgüven şart. Bunu ona gösterirseniz size hem saygı duyacaktır hem de sizden gerçek anlamda etkilenecek hatta sizi etkilemeye çalışacaktır. Aynı zamanda eğer onun hoşuna gitmek istiyorsanız somurtkan olmayın. Dozunda güzel şakalar yapmayı deneyebilirsiniz. Bu aranızda güzel bir etkileşim olmasını sağlayacaktır.

2- Ona başarılarınızdan bahsedin!
Bir erkek kadının başardığı şeylere hayran kalır. Eğer size hayran olmasını istiyorsanız ona birkaç başarılarınızdan veya hayallerinizden bahsedin. Bu sizi onun gözünde çok çekici kılacaktır. Çünkü erkekler tuttuğunu koparan kadınları çok beğenirler.

3- Ona karşı anlayışlı olun!
Erkekler günlük yaşamlarında sürekli anlaşılmak isterler. Eğer onu oturup dinlerseniz ve ne demek istediğini, ne hissettiğini empati kurarak anlayabilirseniz bu onun çok hoşuna gidecek ve sizden kopamayacaktır. Bu nedenle onu dinleyin ve gerektiğinde ona destek olun.

4- Onun için güzel bir sofra hazırlayın!
Erkeklerin kalbine giden yol midesinden geçer derler ya tam olarak durum böyle. Erkekler için annelerinin yemekleri her zaman ayrıdır. Eğer siz de annesi kadar güzel yemekler pişirir onun için güzel bir sofra hazırlarsanız emin olun sizden çok hoşlanacaktır. Özellikle onun sevdiği yemekleri yapma konusunda ustalaşın. Sizi asla yanından ayırmayacaktır.

5- Bakımlı kadınlar her zaman önde!
Evet kızlar, biliyorsunuz ki erkekler ilk önce kadının dış görünüşüne önem verirler. Bu yüzden de her daim bakımlı olmaya özen göstermeniz gerekiyor. Kendinizi asla salmamalısınız.Hatta onun yanındayken işin içine birazcık seksepatile kıyafetler katmanız onun size deli olmasına yeter de artar bile.

İlgili İlanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu