Kadın

Erkeklerin Ayrılırken Söylediği Yalanlar

Erkeklerin Ayrılırken Söylediği Yalanlar, Erkeklerin Ayrılık Yalanları ve Ayrılmak için En Çok Söylediği Yalanlar

Ayrılık zordur. Hele ayrılırken söylenecek kelimeleri seçmek daha zordur. Bir arkadaşlık biterken geride kırık bir kalp bırakmak istemez hiç kimse. Kırık kalp bırakmamak için söylenilen yalanlar, bahaneler oldukça fazladır. Dürüst olmak yerine gitmeyi kolaylaştıracak bahaneler bulmak daha kolay gelir erkeklere. İşte sizlere bu yazıda erkeklerin ayrılırken söylediği yalanları söyleyeceğiz. Bakalım bu yalanların hangisi size söylendi? Umarım karşınıza çıkan insanlar dürüst olur. Böyle bahaneler üretmeyen insanlarla birlikte olursunuz.

Erkeklerin Ayrılmak için Söyledi Yalanlar

Erkeklerin Ayrılırken Söylediği Yalanlar

  • Yalan 1 – Derslerim çok kötü. Eğer sevgiliniz okuyorsa sizden ayrılmak için derslerine vakit ayıramadığını ima edip durur. Ve sizin de canınıza tak ederse bu durum ayrılık yakın demektir.
  • Yalan 2 – Sen daha iyilerine layıksın. Bu yalan türü de erkeklerin dilinde klişe yalan olmuştur artık. Nereden çıktı bu daha iyileri, nasıl bir bahane bu anlamış değilim hala.
  • Yalan 3 – Sorun sende değil bende yalanı Sorun ne zaman başladı! bunu bile bilemezken. Hatta sorunun ne olduğunu bile anlamamışken bu adam sorunu kendine yükleyip çekip gitmek ister. Aç kapıyı veysel efendi, gitmek isteyen bir yalancı var.
Erkeklerin Ayrılırken Söylediği Yalanlar

Aslında bir erkek bu yalanı söylüyorsa şunu demek istiyordur. Ben artık bu arkadaşlığı yürütmek istemiyorum. Hayatımda sana yer yok ama şimdi sana uzun uzun açıklama yapmak çok zor, en iyisi bütün suçu kendime yükleyeyim de bir an önce bitsin bu iş.

  • Yalan 4 – Bir başka ayrılma yalanı ise Ailevi problemlerim var, kafam çok karışık bu arkadaşlığı yürütemiyorum. Bunun da açıklaması şöyle oluyor. Adam gibi artık ben seninle olmak istemiyorum diyemiyorum ama aile meselelerini araya sokarak bu arkadaşlığı bitirmek istiyorum.
  • Yalan 5 – Ayrılık yalanı olarak diğer yalan ise Kendimi çok kötü hissediyorum, psikolojik sorunlarım var seni de mutsuz etmek istemiyorum yalanıdır. Biz de bu yalanı yedik değil mi? Bir arkadaşlık iyisiyle kötüsüyle her şeye beraber katlanmaktır. Bu basit ve komik yalanlara kimse inanmaz. Sadece inanmış gibi yaparız. Gitmek isteyen çekip gitsin. Ucuz bahaneler bulan insan gerçekten sevmemiştir. Sevginizi hak eden insanlarla birlikte olmanız dileğiyle. Umarın sizi seven insan hiç gitmez, giderse de adam gibi gitsin.

Yararlı olabilecek içerikler

İlgili İlanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu