Erkeklerin Ayrılırken Söylediği Yalanlar


Kadın

Erkeklerin Ayrılırken Söylediği Yalanlar

Ayrılık zordur. Hele ayrılırken söylenecek kelimeleri seçmek daha zordur. Bir ilişki biterken geride kırık bir kalp bırakmak istemez hiç kimse. Ama kırık kalp bırakmamak için söylenilen yalanlar, bahaneler oldukça fazladır. Dürüst olmak yerine gitmeyi kolaylaştıracak bahaneler bulmak daha kolay gelir erkeklere. İşte sizlere bu yazıda erkeklerin ayrılırken söylediği yalanları söyleyeceğiz. Bakalım bu yalanların hangisi size söylendi? Umarım karşınıza çıkan insanlar dürüst olur. Böyle bahaneler üretmeyen insanlarla birlikte olursunuz.

Eğer sevgiliniz okuyorsa sizin yüzünüzden derslerine vakit ayıramadığını ima ederek sürekli sizden ayrılmak için bu durumu söyleyip durur. Ve sizin de canınıza tak ederse bu durum ayrılık yakın demektir. Sen daha iyilerine layıksın yalanı da klişe yalan olmuştur artık erkeklerin dilinde. Nereden çıktı bu daha iyileri, nasıl bir bahane bu anlamış değilim hala. Sorun sende değil bende yalanı ise sen daha iyilerine layıksın yalanından sonra ikinci sırayı alır popüler yalanlar listesinde. Sorun ne zaman başladı bunu bile bilemezken. Hatta sorunun ne olduğunu bile anlamamışken bu adam sorunu kendine yükleyip çekip gitmek ister.

Aslında bir erkek bu yalanı söylüyorsa şunu demek istiyordur. Ben artık bu ilişkiyi yürütmek istemiyorum.,hayatımda sana yer yok ama şimdi sana uzun uzun açıklama yapmak çok zor, en iyisi bütün suçu kendime yükleyeyim de bir an önce bitsin bu ilişki. Bir başka ayrılma yalanı ise ailevi problemlerim var, kafam çok karışık bu ilişkiyi yürütemiyorum. Bunun da açıklaması şöyle oluyor. Adam gibi artık ben seninle olmak istemiyorum diyemiyorum ama aile meselelerini araya sokarak bu ilişkiyi bitiririm.

Ayrılık yalanı olarak diğer yalan ise kendimi çok kötü hissediyorum, psikolojik sorunlarım var seni de mutsuz etmek istemiyorum yalanıdır. Biz de bu yalanı yedik değil mi? Bir ilişki iyisiyle kötüsüyle her şeye beraber katlanmaktır. Bu basit ve komik yalanlara kimse inanmaz. Sadece inanmış gibi yaparız. Gitmek isteyen çekip gitsin. Ucuz bahaneler bulan insan gerçekten sevmemiştir. Sevginizi hak eden insanlarla birlikte olmanız dileğiyle. Umarın sizi seven insan hiç gitmez hayatınızdan, giderse de adam gibi gitsin.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ