Erkeklerin en nefret ettiği kadın türleri

Kadın
erkeklerin-nefret-ettigi-kadin-turleri

erkeklerin-nefret-ettigi-kadin-turleri

Ilişkinin ilk aşamasında kimse olduğu gibi davranmadığı için zamanla ortaya çıkan özellikleri karşı tarafı çok şaşırtıyor. Zamanla gerçek yüzünü gösteren kadını tanıyan erkekler arkalarına bakmadan kaçıyorlar. Şimdi okuyacaklarınız arasında size özgü özellik varsa, oturup ciddi ciddi düşünün derim. Belki de bir şeyleri değiştirmelisiniz ?!
Sevdiğiniz kişinin sizi terk etmesini istemiyorsanız, aşağıda saydığımız tiplerden olmayın. Erkeklerin nefret ettiği ve arkasına bakmadan kaçtığı kadın tiplerini sunuyoruz.

Bağımlı kadınlar: Böyle kadınların dünyası sadece sevgilisinin etrafında dönüyor. Kız arkadaşları ile görüşmezlər, tek başına bir şeyler yapmazlar, kendi hayatları yerine sevgilisinin hayatını yaşarlar. Bu durumda ise erkekler bu tür kadınlara saygı göstermemeye başlarlar.

Kendini geliştirmeyen kadın: Erkekler saygısız ve kendini geliştirmeyen kadınları istemezler. Her ortamda kendilerini taşımayı başaran, güleryüzlü, bilgili, ya da en azından bir fikri olan kadınları tercih ederler.

Her şeyle ilgilenen kadınlar: Bazı kadınlar ajanlardan bile iyi araştırma yeteneğine sahiptir. Kişiyle ilgili bu tür gizli sorgu ve araştırma yapmak erkeği kadından uzaklaştırır. Bu çalışmalar kadının işine her ne kadar yarasa da, erkekler bundan haberdar olduğunda sinirlenir ve ona güvenmeyen kadınla birlikte olmak istemezler.

Mükemmel olmaya çalışan kadınlar: Erkeğe her konuda sahip olmak isteyen kadındır. Hep onun işine karışır, kendi işi gibi her şeye laf yetiştirirler. Erkek “eğer benden memnun değilse, daha iyisini aramaya çalışacak”, – diye düşünerek ve terk etmeden o, sizi terk edecektir.

Muhtaç kadınlar: Eşine fazlasıyla yük olan kadınlar. Bu tip kadınlar duygusal olarak her şey için erkeğe tamamen muhtaçtır. Kendi varlığından bile erkeğin sorumluluk taşımasını isterler. Sevgilisi olmadan nefes alamayacağını ve öleceğini söylediğini belli eder. Bu durum erkeği oldukça korkutur.

Ana gibi kadınlar: Erkekler her ne kadar annesini sevseler de, onun gibi davranan kadınla olmayı hiç hoş bulmazlar. Ona ne zaman ne yapacağını söyleyen, anneleri gibi üstüne düşerek onlara sahip çıkan kadınlar erkeklerin uzak durmak istediği kadınlardır.

Hırçın kadınlar: Hep kavga çıkaran, incinen, aşırı ilgi görmek, dikkat çekmek isteyen bu tür kadınların hayatında uzun süreli arkadaşlıknin olması çok zor bir iştir. Bu kadınlar erkeklerin kaçmalarına neden olur. Bu yüzden erkekler bu kadınlardan hep uzak dururlar.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç