Erkeklerin “hayır” diyemediği kadınlar

Kadın

Kadınların dış görünüşlerine bakılarak yapılan bu araştırma hayatınızda önemli değişiklikler yapacak. Belkide hayatınız boyunca aradığınız aşk’ı bulabileceksiniz.

Tabiki bayanların fiziki görüntüsünden bahsediyoruz elbette. Peki, bayanları çekici yapan bu özellikler nelerdir, gelin beraber irdeleyelim!

Bakımlı el ve ayaklar

Erkeklerin hemen hemen hepsi bayanlarda manikürlü eller, pedikürlü ayaklar isterler. Bakımsız el ve ayaklara tahammülleri yoktur, erkeklere itici gelebilir. Acayip renkli boyanmış tırnaklar da erkeklerin hoşuna gitmeyebilir. French manikür ya da kırmızı ojeyi beğenirler.

Topuklu ayakkabı

Erkekler topuklu ayakkabı giyen kadınlara bayılırlar. Topuklu ayakkabı, bayanı oldukça çekici yapar ve güzelleştirir, erkeğin gözünde etkileyici ve çekici görünür. Erkekler kendine güvenen kadınları beğenirler.

Uzun saç

Genelde kadında uzun saçı tercih ederler. Dağılmış saçları veya uzun at kuyruğunu çekici bulurlar.

Ölçülü dekolte

Erkekler kadınlarda ölçülü dekolteyi severler. Her yerini açan kadın, yanlış kadın tipidir.Erkekler için dekolteyi boyutlu kullanan ve kendine yakıştıran kadın çekicidir. Örneğin bir kadının bacakları güzelse bacaklarını açmasını, sırtı güzelse sırtını açmasını beklerler, tabi sınırlı derecede. Her yerini değil ..

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç