Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri

Kadın

Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri

Erkeklerin en çok belli ettikleri hoşlanma belirtileri size olan davranışlarıdır. Mesela siz ikiniz aynı bir ortamda bulunurken gözünü üzerinizden ayırmadan sizi sürekli dinliyor ise işte bu esnada onun sizden hoşlandığınızı çok rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Bununla beraber her anlattığınızı harfi harfine hafızasına not ediyor ve büyük bir ciddiyeti üzerinden atamıyorsa artık durum hoşlanmanın tavan yaptığı bir döneme girmiş demektir.
Bir erkek normalde giyineceği kıyafete çok fazla dikkat etmez.

Fakat karşınızdaki erkek özenli giyinip yanınıza gelmiş ise ve en önemlisi sürekli olarak üzerini düzeltip bir şekilde üstüne başına bakıyor ise kesinlikle sizden deli gibi hoşlanıyor diyebiliriz. (aslında bu erkeğin heyecanını biraz dindirmek için çok hoş olmuşsun gibi kelimeler kullanmalı ve onu biraz rahatlatmalısınız)
Erkekler bir kadından hoşlandıkları zaman onun duygularını adeta iliklerine kadar hissederler. Özellikle karşısında yer alan kadın o esnada mutsuz ise onun mutlu olabilmesi için ne gerekiyorsa yapmaya çalışırlar ve en önemlisi de kadının yüzü gülene kadar yanında olmayı başarırlar.

Erkekler genel olarak bir kızdan hoşlandıkları zaman direk olarak onların dudaklarına pür dikkat bakarlar. Aslında bu durum yanlış anlaşılmamalıdır. Erkek kızın dudaklarına başka bir niyetle bakmıyordu. Sadece kızın söylemiş olduğu kelimeleri birde dudaklarından okumaya çalışıyordur. Böylece onun dediklerini tam olarak daha iyi bir şekilde anlayıp anlamayacağını kontrol etmeyi başaracaktır. Sadece sizin kurmuş olduğunuz sözleri dikkat etmeye çalışmaz erkekler aslında. Aynı zamanda sizin fiziksel olarak göstermiş olduğunuz tepkilere de pür dikkat yoğunlaşır. Sizin bedensel hareketleriniz onlar için oldukça önemlidir. Bu sayede sizi daha iyi tanır. Bu esnada sizi daha iyi tanımlayabilmek için gözlerini ara ara kısarak size bakar.

Böylece kendini daha iyi anlar gibi hissetmektedir. Emin olun ki bu durumun o sırada farkında değillerdir. Hoşlandıklarını her ne kadar ilk başlarda saklamaya çalışsalar da bu tarz hareketler ile belli ederler aslında…
En önemli etken sizinle konuşurken sesinde oluşan titremedir. Erkek kendine ne kadar güvenen bir yapıda olursa olsun hoşlandığı kızın karşısında konuşurken zorluk yaşayabilmektedir.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ