Ana sayfa Çetleş Yorum Yap


Erkeklerle chat sohbet yapın 

 
 
  
 

 

Erkeklerle chat sohbet yapmak isteyenler

Bayan arkadaşlarıda yabana atmamak gerekir sonuçta kullandığımız internet veya sohbet siteleri sağdece erkeklere mahsus özel bir şey değil en az erkekler kadar bayanlarında kullandığı bir teknoloji niğmetidir. Chat siteleri sayesinde çok sayıda insan sohbet ederek tanışıp evliliğe kadar giden birlikteliklere tanıklık yapmış arkadaşlık ortamıdır.

Lakin bazı kişiler bu tür sohbet sitelerini yabana atıyor, küçümsüyor veya internette kurulan arkadaşlığa kötü gözle bakıyor ve benım kanaatimce günaha giriyor. Sohbet sitelerinle haşır neşir olan insanlar bu tür insanlarla sık sık karşılaşırlar.

Siz kulak ardı yapın ve bildiğiniz yoldan şaşmayın derim. Erkeklerle chat odamıza girerek hayalinizdeki insanı aramaya başlayabilirsiniz. Kanalımızda görev ve yetki verimleri bayan arkadaşlara daha kolaycadır. Yetki almak isteyen bayanlar veya radyo kanalımızda dj olmak isteyen bayanlar #operhelp kanalına girerek adminlerle görüşebilirler.

Sizlerle sohbet etmek isteyen çok sayıda her yaştan erkekler sitemizde sizleri beklemektedir. Onları daha çok bekletmeden yandaki (SOLDA) panelden chat odamıza girebilir sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Bayanlar kanalımızın çiçeğidir.

Yorum yap!

Yorum yaz

Yazılan mesajlardan dolayı oluşacak sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. İp numaranız, E-mail adresiniz ve Telefon numaranız yetkili kişiler tarafından (Polis, savcı) istenildiği takdirde 3. kişilerle paylaşılacaktır.

Cetles.com’da arkadaşlık ilanı ve mesajı gönderen her kişi “5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine” ve T.C.K’ nın 125. Maddesine göre tüm sorumlulukları kabul ettiğini beyan eder.