Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin Yolları

Kadın

Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin Yolları

Sevgililik döneminin son bulması ile birlikte bazı pişmanlıklar gün yüzüne çıkabilir. Bu durum karşısında da eski sevgilinin geri dönmesi hayatımızda ki istekler sıralamasında en üste yerleşir. Bu yazımızda sizler için eski sevgiliyi geri döndürmenin yollarından bahsedeceğiz. Eğer sizde eski sevgilinizin geri dönmesini istiyor fakat ne yapacağınızı bilmiyor iseniz doğru yerdesiniz demektir.

Eski sevgiliyi döndürmek adına uygulanacak ilk yöntem eski sevgilinin sevmediği davranışlardan vazgeçmek yahut sivri noktalarınızı törpülemeniz gerekmektedir. Bu işlem elbette ki çok kısa zaman içinde olmaz. Ancak eski sevgiliyi geri kazanmak adına elinizi çabuk tutmalı, eski alışkanlıklara veda etmeli ve onun hoşuna gitmeyen davranışlarınızı törpüleme yoluna gitmelisiniz.

Bu aşamadan sonra eski sevgilinizin etrafında görünmek ilk kuraldır. Unutmayın gözden uzak olan gönülden de uzak olur. Bu nedenle eski sevgilinizin bulunduğu ortamlarda bulunmaya çalışın, ona bu durumu çok belli etmeden ortak arkadaşları ile iletişime geçerek aynı ortamda vakit geçirin. Bu süreçte ona eski ve güzel günleri hatırlatacak şeyler yapabilirsiniz. Örneğin o çok sevdiği gömleği giyebilir, unutulması en zor olan koku konusunda en sevdiği parfümü sıkabilir, mutlu günler geçirdiğiniz zamanlardan küçük nükteler sunarak eskiyi çağrıştıra bilirsiniz. Ancak unutmayın ki bunu belli etmek karşı tarafın rahatsız edebilir. Bu sebeple çaktırmadan yapmakta fayda var. Bunun yanı sıra asla karşısında üzgün ve bakımsız durmayın.

Bu durum sadece ona muhtaç olduğunuz gerçeğini gözler önüne serebilir ve bu durumda ilgisini isteseniz de çekemezsiniz. Size ilgi göstermek yerine acıyarak bakma eğilimine girer. Bu sebeple her zaman güçlü ve bakımlı görünmeye çalışın. Her zaman tarz durun ve içiniz kan ağlasa bile yüzünüz her daim gülsün. Unutmayın somurtkan bir surat görmek sizinde isteyeceğiniz bir durum değildir ve ilgi çekici olmaz. Tüm bunların yanı sıra eğer karşınızda ki insan değer bilmez biri ise, size olan sevgi ve saygısının yerinde yeller esiyor ise siz bu sevdadan vazgeçin. Bunun yerine doğru insanı bulmak adına etrafınıza bakın ve değmeyecek biri için vakit harcamaktan kaçının.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç