İstanbul Arkadaş Arama

40 yaşındayım evlenmek istiyorum

40 yaşındayım evlenmek istiyorum benim adım mehmet. İstanbul’da oturuyorum. 1.90 boyundayım. Daha önce hiç evlilik yapmadım, şimdi yapmak istiyorum.

Adı: Mehmet

Yaş: 40

Nereden: İstanbul

Boy: 1.90

Medeni durumu: Bekar

Selam, 40 yaşındayım evlenmek istiyorum benim adım mehmet. İstanbul’da oturuyorum. 1.90 boyundayım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. İstanbul’da oturan ,uzun boylu bir bayanla evlenmek istiyorum.

Mehmete mesaj gönder

Evlenmek İsteyenler

Evlenmek istiyorum ciddi düşünen bayan arıyorum: Adı: Kazım Yaş: 41 Yaşadığı şehir: Ankara Boy: 1.79 Kilo: 75 Göz rengi: Ela Medeni hali: Boşanmış.

40 Yaş Altı Bir Hanımla Evlenmek İstiyorum: Adı: AtikCan Yaş: 55 Yaşadığı şehir: İstanbul Meslek: Eğitimci İletişim mail: seyfhun@gmail.com Merhaba, İstanbul’dayım.

Sivas da yaşayacak Allah korkusu olan biriyle tanışıp evlenmek istiyorum: Sivas da yaşayacak Allah korkusu olan biriyle tanışıp evlenmek istiyorum yaşım 37 1.75 boy 67 kiloyum sivasta yaşıyorum.

Temiz kalpli bir kadınla evlenmek istiyorum Temiz kalpli bir kadınla evlenmek istiyorum. Niyeti ciddi bayanlar yazsın lütfen bu işler nasip kısmet Allah herkese.

Tekirdağdan Necip Evlenmek istiyorum Tekirdağdan Necip Evlenmek istiyorum. Uzun işitme ve ortapedik engelliyim yaş 49 boy 1.65 kilo 60 evim var emekliyim.

İstanbuldan evlenmek istiyorum İstanbuldan evlenmek istiyorum. Benim adım Mehmet. 43 yaşındayım. İstanbul’da yaşıyorum.Daha önce hiç evlilik yapmadım.

Öğretmenim evlenmek istiyorum Öğretmenim evlenmek istiyorum. Samsunda yasıyorum öğretmenim Orduluyum dürüst güvenilir duygusal bir erkeğim 53 yaşında.

Engelliyim çocuklu dul bir bayanla evlenmek istiyorum Adı: Evren Yaşı: 36 Nereden: Kocaeli / Darıca Medeni hali: Boşanmış E mail adresi:

İlgili İlanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu